Unia wygrała z outsiderem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 marca 2017

Unia wygrała 1:2 na wyjeździe z ostatnią w tabeli Skawinką Skawina.W pierwszej połowie na boisku przeważali goście. Dobrych sytuacji strzeleckich nie wykorzystali Dudzic, Praciak (dwie) i Ząbek. W 23. minucie Unia wyszła na prowadzenie. Po rzucie wolnym Ząbka gola głową zdobył Pluta. W 30. minucie Ząbek otrzymał prostopadłe podanie od Jończyka i wygrał pojedynek sam na sam z Rechulem.

W drugiej połowie w poczynania zawodników Unii wkradła się nerwowość. W 57. minucie gola zdobył Kuźba, ale na więcej tego dnia Skawinki nie było stać.

Niedziela 19 marca Skawinka Skawina – Unia Oświęcim 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Pluta (23.), 0:2 Dudzic (30.), 1:2 Kuźba (57.)

Składy:
Skawinka Skawina: Rechul, Anton, Bochyński, Czapla, Kozik, Kuźba, Matacz (56. Mrowiec), Matys, Michniak, Sałek (46. Niechaj), Śliwa (65. Myśliwiec).

Unia Oświęcim: Bajdziak, J. Kocoń, Pluta, Grzywa, Pietraszko, Ryszka (75. Mrowiec), Jończyk, Nowotarski, Ząbek (85. Dziubek), Praciak, Dudzic (80. Wykręt). Trener: Jacek Dobrowolski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa