Unia wygrała z Michałowianką

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 października 2017

Unia Oświęcim wygrała z Michałowianką Michałowice 2:1.
Kibice, którzy przyszli w sobotę  na stadionie przy ulicy Legionów obejrzeli niezłe widowisko.

W 20. minucie na prowadzenie wyszli goście. Wynik spotkania otworzył Madejski. W pierwszej połowie mogło paść więcej goli. Oba zespoły miały po dwie sytuacje bramkowe.

W drugiej połowie Unia dążyła do wyrównania. W 75. minucie osiągnęli swój cel. Lichota doszedł do futbolówki zagranej przez Ryszkę i z bliskiej odległości skierował ją siatki. W końcówce sporo się działo. Wreszcie tuż przed gwizdkiem sędziego Iwański zaskoczył bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Po emocjonującym i wyrównanym meczu Unia wygrała 2:1.

Sobota 21 października Unia Oświęcim – Michałowianka Michałowice 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Madejski (20.), 1:1 Lichota (75.), 2:1 Iwański (90+)

Skład Unii Oświęcim: Stępień, Balon (46. Ryszka), Grzywa, Pietraszko, Pluta, Iwański, Jończyk (46. Ryś), Rzeszutko, Wilczak (60.. Skrzypiec), Dudzic (70. Lichota), Praciak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa