• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Unia kontynuuje serię zwycięstw

Reklama

Unia wygrała z Orłem Piaski Wielkie 2:0. To czwarte z rzędu zwycięstwo oświęcimskiego klubu w IV lidze.

Gospodarze prowadzili od 10 minuty. Gałuszka doszedł do piłki dogranej przez Pietraszko i skierował ją do siatki. Goście nie stwarzali sobie groźnych sytuacji bramkowych. Gospodarzom ta sztuka się udawała.

Świetnych okazji nie wykorzystali Gałuszka i Dziubek. W 63. minucie strzelec pierwszego gola zagrał futbolówkę wzdłuż bramki. Nogę dołożył Ryszka i skutecznie zamknął akcję kolegi z zespołu.

- Przeciwnik nam nie zagroził. Byliśmy lepsi, choć nie zawsze skuteczni. Mogliśmy wygrać wyżej - powiedział Sławomir Frączek, trener Unii Oświęcim.

- Bardzo mnie cieszą te cztery zwycięstwa. Chyba nikt nie spodziewał się takiego początku sezonu w naszym wykonaniu - dodał Frączek.

Sobota 27 sierpnia Unia Oświęcim - Orzeł Piaski Wielkie 2:0 (1:0)
Bramki: Gałuszka (10.), 2:0 Ryszka (63.)

Składy:
Unia Oświęcim: Kubas, Rzeszutko, Grzywa (85. Wiertel), Pluta, Ząbek, Ryszka (80. Dziubek), Pietraszko, Swarzyński, Nowotarski (50. Dudzic), Gałuszka (77. Światłowski), Praciak. Trener: Sławomir Frączek.

Orzeł Piaski Wielkie: Wiśniewski, Mielcarek, Spolitakiewicz, Krajewski, K. Kapera (68. Bułat), Zborowski, Wajda (83. Woszczyk), Adamczyk, (63. P. Kapera), Chodźko, Wędzony, Sadowski.