Terminarz IV ligi zachodniej

0 Marcin Cichowski  |   Piłka nożna  |   17 lipca 2017

Podajemy wstępny terminarz IV ligi na rundę jesienną.

 

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Beskid Andrychów Wiślanka Grabie
TS Węgrzce Clepardia Kraków
Sosnowianka Stanisław Dolny Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Pcimianka Pcim Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów Górnik Wieliczka
Unia Oświęcim Hutnik Kraków
Michałowianka Michałowice IKS Olkusz
Jutrzenka Giebułtów Iskra Klecza Dolna
Kolejka 2 – 15 sierpnia
Wiślanka Grabie Iskra Klecza Dolna
IKS Olkusz Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków Michałowianka Michałowice
Górnik Wieliczka Unia Oświęcim
Dalin Myślenice Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów TS Węgrzce
Kolejka 3 – 19-20 sierpnia
TS Węgrzce Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Unia Oświęcim Dalin Myślenice
Michałowianka Michałowice Górnik Wieliczka
Jutrzenka Giebułtów Hutnik Kraków
Iskra Klecza Dolna IKS Olkusz
Kolejka 4 – 26-27 sierpnia
Wiślanka Grabie IKS Olkusz
Hutnik Kraków Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Unia Oświęcim
Clepardia Kraków Orzeł Ryczów
Beskid Andrychów Pcimianka Pcim
TS Węgrzce Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 5 – 2-3 września
Sosnowianka Stanisław Dolny Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim TS Węgrzce
Orzeł Ryczów Beskid Andrychów
Unia Oświęcim Clepardia Kraków
Michałowianka Michałowice Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów Dalin Myślenice
Iskra Klecza Dolna Górnik Wieliczka
IKS Olkusz Hutnik Kraków
Kolejka 6 – 9-10 września
Wiślanka Grabie Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka IKS Olkusz
Dalin Myślenice Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków Michałowianka Michałowice
Beskid Andrychów Unia Oświęcim
TS Węgrzce Orzeł Ryczów
Sosnowianka Stanisław Dolny Pcimianka Pcim
Kolejka 7 – 16-17 września
Pcimianka Pcim Wiślanka Grabie
Orzeł Ryczów Sosnowianka Stanisław Dolny
Unia Oświęcim TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów Clepardia Kraków
Iskra Klecza Dolna Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
IKS Olkusz Dalin Myślenice
Hutnik Kraków Górnik Wieliczka
Kolejka 8 – 23-24 września
Wiślanka Grabie Górnik Wieliczka
Dalin Myślenice Hutnik Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) IKS Olkusz
Clepardia Kraków Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim Orzeł Ryczów
Kolejka 9 – 30 września-1 października
Orzeł Ryczów Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna Beskid Andrychów
IKS Olkusz Clepardia Kraków
Hutnik Kraków Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Górnik Wieliczka Dalin Myślenice
Kolejka 10 – 7-8 października
Wiślanka Grabie Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków Hutnik Kraków
Beskid Andrychów IKS Olkusz
TS Węgrzce Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim Michałowianka Michałowice
Orzeł Ryczów Unia Oświęcim
Kolejka 11 – 14-15 października
Unia Oświęcim Wiślanka Grabie
Michałowianka Michałowice Orzeł Ryczów
Jutrzenka Giebułtów Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna Sosnowianka Stanisław Dolny
IKS Olkusz TS Węgrzce
Hutnik Kraków Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka Clepardia Kraków
Dalin Myślenice Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kolejka 12 – 21-22 października
Wiślanka Grabie Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Clepardia Kraków Dalin Myślenice
Beskid Andrychów Górnik Wieliczka
TS Węgrzce Hutnik Kraków
Sosnowianka Stanisław Dolny IKS Olkusz
Pcimianka Pcim Iskra Klecza Dolna
Orzeł Ryczów Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim Michałowianka Michałowice
Kolejka 13 – 28-29 października
Michałowianka Michałowice Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów Unia Oświęcim
Iskra Klecza Dolna Orzeł Ryczów
IKS Olkusz Pcimianka Pcim
Hutnik Kraków Sosnowianka Stanisław Dolny
Górnik Wieliczka TS Węgrzce
Dalin Myślenice Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Clepardia Kraków
Kolejka 14 – 4-5 listopada
Wiślanka Grabie Clepardia Kraków
Beskid Andrychów Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
TS Węgrzce Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim Hutnik Kraków
Orzeł Ryczów IKS Olkusz
Unia Oświęcim Iskra Klecza Dolna
Michałowianka Michałowice Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 15 – 11-12 listopada
Jutrzenka Giebułtów Wiślanka Grabie
Iskra Klecza Dolna Michałowianka Michałowice
IKS Olkusz Unia Oświęcim
Hutnik Kraków Orzeł Ryczów
Górnik Wieliczka Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) TS Węgrzce
Clepardia Kraków Beskid Andrychów
Kolejka 16
Wiślanka Grabie Beskid Andrychów
Clepardia Kraków TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Sosnowianka Stanisław Dolny
Dalin Myślenice Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka Orzeł Ryczów
Hutnik Kraków Unia Oświęcim
IKS Olkusz Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 17
Iskra Klecza Dolna Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów IKS Olkusz
Michałowianka Michałowice Hutnik Kraków
Unia Oświęcim Górnik Wieliczka
Orzeł Ryczów Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Sosnowianka Stanisław Dolny Clepardia Kraków
TS Węgrzce Beskid Andrychów
Kolejka 18
Wiślanka Grabie TS Węgrzce
Beskid Andrychów Sosnowianka Stanisław Dolny
Clepardia Kraków Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka Michałowianka Michałowice
Hutnik Kraków Jutrzenka Giebułtów
IKS Olkusz Iskra Klecza Dolna
Kolejka 19
IKS Olkusz Wiślanka Grabie
Iskra Klecza Dolna Hutnik Kraków
Jutrzenka Giebułtów Górnik Wieliczka
Michałowianka Michałowice Dalin Myślenice
Unia Oświęcim Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Orzeł Ryczów Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim Beskid Andrychów
Sosnowianka Stanisław Dolny TS Węgrzce
Kolejka 20
Wiślanka Grabie Sosnowianka Stanisław Dolny
TS Węgrzce Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice Jutrzenka Giebułtów
Górnik Wieliczka Iskra Klecza Dolna
Hutnik Kraków IKS Olkusz
Kolejka 21
Hutnik Kraków Wiślanka Grabie
IKS Olkusz Górnik Wieliczka
Iskra Klecza Dolna Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Michałowianka Michałowice Clepardia Kraków
Unia Oświęcim Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów TS Węgrzce
Pcimianka Pcim Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 22
Wiślanka Grabie Pcimianka Pcim
Sosnowianka Stanisław Dolny Orzeł Ryczów
TS Węgrzce Unia Oświęcim
Beskid Andrychów Michałowianka Michałowice
Clepardia Kraków Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Iskra Klecza Dolna
Dalin Myślenice IKS Olkusz
Górnik Wieliczka Hutnik Kraków
Kolejka 23
Górnik Wieliczka Wiślanka Grabie
Hutnik Kraków Dalin Myślenice
IKS Olkusz Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Iskra Klecza Dolna Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice TS Węgrzce
Unia Oświęcim Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Ryczów Pcimianka Pcim
Kolejka 24
Wiślanka Grabie Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów Iskra Klecza Dolna
Clepardia Kraków IKS Olkusz
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Hutnik Kraków
Dalin Myślenice Górnik Wieliczka
Kolejka 25
Dalin Myślenice Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Hutnik Kraków Clepardia Kraków
IKS Olkusz Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim Orzeł Ryczów
Kolejka 26
Wiślanka Grabie Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów Michałowianka Michałowice
Pcimianka Pcim Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce IKS Olkusz
Beskid Andrychów Hutnik Kraków
Clepardia Kraków Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Dalin Myślenice
Kolejka 27
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka Beskid Andrychów
Hutnik Kraków TS Węgrzce
IKS Olkusz Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów Orzeł Ryczów
Michałowianka Michałowice Unia Oświęcim
Kolejka 28
Wiślanka Grabie Michałowianka Michałowice
Unia Oświęcim Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim IKS Olkusz
Sosnowianka Stanisław Dolny Hutnik Kraków
TS Węgrzce Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów Dalin Myślenice
Clepardia Kraków Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kolejka 29
Clepardia Kraków Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) Beskid Andrychów
Dalin Myślenice TS Węgrzce
Górnik Wieliczka Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Kraków Pcimianka Pcim
IKS Olkusz Orzeł Ryczów
Iskra Klecza Dolna Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów Michałowianka Michałowice
Kolejka 30
Wiślanka Grabie Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice Iskra Klecza Dolna
Unia Oświęcim IKS Olkusz
Orzeł Ryczów Hutnik Kraków
Pcimianka Pcim Górnik Wieliczka
Sosnowianka Stanisław Dolny Dalin Myślenice
TS Węgrzce Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Beskid Andrychów Clepardia Kraków

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa