Team Sport Hejnał rozgromił rywala. LKS Piotrowice nadal bez zwycięstwa

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2017

Team Sport Hejnał Kęty wygrał z LKS Piotrowice 8:0.

W 11. minucie Grzybek oddał celny strzał lewą nogą z 16 metrów. W 43. minucie faulowany w polu karnym był Oczkowski. Gola z rzutu karnego strzelił Ryłko.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie spotkania. Bramkę po zagraniu ze skrzydła Kadłubickiego bramkę zdobył Ryłko. Później strzelec dwóch poprzednich goli wycofał piłkę na 10 metr, a tam dobrze zachował się Kowalski.

Gospodarze szukali kolejnych szans na bramkę. Znajdywali je i wykorzystywali. Oczkowski otrzymał piłkę od Grzybka i strzałem po ziemi na dalszy róg pokonał bramkarza LKS Piotrowice. Ten sam zawodnik obsłużył dobrym podaniem Kowalskiego, który zdobył gola na 6:0. Bramki w tym spotkaniu strzelili jeszcze Kowalski i Flisek. Temu drugiemu asystował Jaromin.

Sobota 7 października Team Sport Hejnał Kęty – LKS Piotrowice 8:0
Bramki: 1:0 Grzybek, 2:0 Ryłko rzut karny, 3:0 Ryłko, 4:0 Kowalski, 5:0 Oczkowski, 6:0 Kowalski, 7:0 Kowalski, 8:0 Flisek.

Team Sport Hejnał Kęty: Radwan, Kadłubicki, Januszyk, Korzonkiewicz, Nguyen, Ryłko, Grzybek (65. Gasidło), Zemanek, Sitarz (55. Jaromin), Oczkowski (70. Szczepaniak), Pietraszewski (46. Kowalski). Trener: Łukasz Szczepaniak.