Team Sport Hejnał nie obronił pozycji lidera

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2018

Team Sport Hejnał Kęty przegrał na wyjeździe z Górnikiem Brzeszcze 1:4.

Po zwycięstwie z LKS Rajsko, zespół z Kęt został liderem A Klasy. Czekał go jednak ciężki mecz z trzecim w tabeli Górnikiem.

W 4. minucie wynik otworzyli gospodarze. Około 35 metrów od bramki  faulowany był Widuch. Rzut wolny z lewej strony wykonywał Brańka. Wrzucił piłkę do Senkowskiego, który strzałem głową pokonał bramkarza.W 28. minucie  w środku pola zagrywał Czerwik. Futbolówka dotarła do Ochmana, który z strzałem na długi róg zza szesnastki pokonał bramkarza.

W 53. minucie sytuacja lidera stała się jeszcze bardziej trudniejsza. Na prawym skrzydle Żmudka podał do Widucha. Zawodnik Górnik pociągnął do linii końcowej i wycofał do Ochmana. Były reprezentant LKS Jawiszowice i Unii Oświęcim skierował piłkę do siatki.

W doliczonym czasie gry gola na ,,otarcie łez” zdobyli przyjezdni. Kowalski obsłużył dobrym podaniem Jaromina. Ofensywny piłkarz klubu z Kęt wymanewrował bramkarza i dopełnił formalności. To podziałało ,,jak płachta na byka” na gospodarzy. Minutę później Kopta zagrał na lewe skrzydło do Piwowara, który wykorzystał sytuację jeden na jeden z bramkarzem.

,, Szybko zdobyty gol dużo nam pomógł. W 30. minucie rywal otrzymał czerwoną kartkę. Wtedy jednak  grali lepiej, niż wcześniej. W szatni się zmobilizowaliśmy. Po przerwie w pełni dominowaliśmy i kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

,, Rywal był od nas lepszy. Uważam jednak, że sędziowie kilka razy się pomylili. Wynik jest sprawiedliwy” – powiedział Łukasz Szczepaniak, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 3 czerwca Górnik Brzeszcze – Team Sport Hejnał Kęty 4;1

Bramki; 1;0 Senkowski 4., 2;0 Ochman 28., 3;0 Ochman 53., 3;1 Jaromin 90 plus 1, 4;1 Piwowar 90 plus 2.

Składy;

Górnik Brzeszcze; Korzec zm. 80. Błazenek – Waluś zm. 60. Wrona, Żmudka, Drabczyk, Lis – Brańka zm. 46. Piwowar, Widuch zm. 75. Kopta, Czerwik zm. Salepa, Sojka – Ochman – Senkowski. Trener; Wojciech Włodarczyk.

Team Sport Hejnał Kęty; Radwan, Kadłubicki zm. 80. Borak, Korzonkiewicz, Januszyk, Nguyen, Szczepaniak 30. czerwona, Grzybek zm. 65. Sitarz, Chrapkiewicz, Pietraszewski, Ryłko zm. 60. Kowalski, Jaromin. Trener; Łukasz Szczepaniak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa