Soła zremisowała z Podhalem – FOTO

Paweł Suski  |   Piłka nożna  |   13 września 2016 20:51

Mecz z Podhalem Nowy targ rozpoczął się świetnie dla Soły, która już w 5. minucie za sprawą Przemysława Knapika objęła prowadzenie.

Niedługo potem mogło być już 2:0, ale skuteczną interwencją popisał się debiutujący w bramce Podhala Kais Al-Ani. Niewykorzystana sytuacja zemściła się na oświęcimianach – w 12. minucie spotkania skuteczną główką popisał się Bartłomiej Pająk, który ustalił wynik pierwszej połowy.

W drugiej części gry (67. minuta) za faul na Dawidzie Baście sędzia podyktował rzut karny, który bezbłędnie wykorzystał Taras Yavorskyy. Podhale po raz pierwszy w tym meczu objęło prowadzenie. Wynik 1:2 utrzymywał się aż do 96. minuty spotkania, kiedy to strzałem z przewrotki Wojciech Jamróz uratował punkt dla swojej drużyny.

Mecz zakończył się remisem 2:2.