Soła wysoko przegrała z sąsiadami z tabeli

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 maja 2018

Soła Oświęcim przegrał w Tarnowie z Unią 0;4.

W 39. minucie po zagraniu wzdłuż linii bramkowej z prawego skrzydła przez kolegę z zespołu, mocno z pięciu metrów uderzył Hebda. Piłka odbiła się od poprzeczki, ale ten sam zawodnik dla pewności poszedł za ciosem i dobił strzał z najbliższej odległości. Minutę przed zakończeniem pierwszej połowy Nytko otrzymał prostopadłe podanie od innego piłkarza Unii i strzałem z okolic lewego narożnika pola karnego na dalszy róg pokonał bramkarza.

W tym meczu stratę bramek prowokowali przyjezdni. Trzy gole padły po prostych błędach w rozgrywaniu futbolówki od bramki. Tak było przy golu na 2;0 i nie inaczej przy kolejnym. W 71. minucie golkiper Soły zagrał do stopera. Ten stracił w ważnym punkcie boiska piłkę na rzecz reprezentanta Unii, który rozpoczął szybką, trójkową akcję, zakończoną precyzyjnym strzałem Sojdy. W 84. minucie z kolei pogubili się zawodnicy Soły znajdujący się wtedy na prawym skrzydle. Po przejęciu futbolówki gospodarze rozegrali składną akcję. Dobrze z zza szesnastki uderzył Tyrka.

Sobota 19 maja Unia Tarnów – Soła Oświęcim 4;0

Bramki; 1;0 Hebda 39., 2;0 Nytko 44., 3;0 Sojda 71., 4;0 Tyrka 84.

Składy;

Unia Tarnów; Banek, Nytko zm. 60. Łazarz, Tyl, Biały zm. 77. Tyrka, Wierzchowiec, Zawrzykraj, Bartkowski, Lubera zm. 65.Popiela, Hebda zm. 85. Ściślak, Sojda zm. 80. Bachara. Trener; Daniel Bartkowski.

Soła Oświęcim; Mioduszewski, Skrzypniak zm. 46. Syguła, Ochman, Chlebwski, Ceglarz, Rogala, Szcząber, Repa zm. 46. Fortuna, Stankiewicz zm. 75. Duda, Gaudyn zm. 59. Ptak, Płonka. Trener; Tomasz Świderski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa