Soła reaktywuje zespół rezerw

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 czerwca 2017

W sezonie 2017 / 2018 Sołę Oświęcim będą reprezentowały dwie drużyny seniorskie. To już oficjalna informacja.
Rezerwy Soły będą reaktywowane po jednym sezonie. Wcześniej ta drużyna awansował po jednym roku rozgrywkowym do A klasy, a potem bez problemu wywalczył promocje do V ligi. W sezonie 2015 / 2016 zespół prowadzony przez Krzysztofa Zarzyckiego zajął siódme miejsce. 44 zdobyte punkty dawało spokojne utrzymanie, ale działacze zdecydowali się drużynę rozwiązać. Jej zawodnicy przeszli do zazwyczaj klubów z niższych lig powiatu oświęcimskiego.

W czerwcu po rozmowach z zawodnikami działacze postanowili stworzyć na nowo rezerwy. Na tą decyzję czekali między innymi działacze LKS Piotrowice. To, czy decyzja członków oświęcimskiego klubu wpłynie na los wicemistrza B klasy, zależy od decyzji podokręgu piłkarskiego.

Prawdopodobne jest też to, że rezerwy stworzy jeszcze jeden klub z powiatu oświęcimskiego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa