Seniorzy i reaktywowani juniorzy LKS Głębowice mają trenera

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 lipca 2017

LKS Głębowice ma nowego trenera drużyny seniorów. Obejmie on też reaktywowany zespół juniorów.


Trenerem seniorów i juniorów LKS Głębowice będzie Dawid Szewczuk. Wcześniej był zawodnikiem między innymi Unii Oświęcim (młodzieżówka), Górnika Brzeszcze i Iskry Brzezinka. Co prawda w dwóch ostatnich klubach nie rozegrał wielu meczów, ale nabył  w nich sporo doświadczeń trenerskich.

– Mieliśmy kilka ofert. Ta Dawida Szewczuka była według nas najlepsza pod względem organizacyjnym i szkoleniowym – powiedział Grzegorz Cinal, członek zarządu LKS Głębowice.

– Złożyłem oferty do kilku klubów. Nie wszystkie spotkały się z zainteresowaniem. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji z LKS  Głębowice nie zastanawiałem się długo. Cieszę się z tego, że działacze obdarzyli  mnie zaufaniem. Mieli więcej kandydatów  -powiedział Dawid Szewczuk, trener LKS Głębowice.

– Kadra tego zespołu jest szeroka. Zawodnicy i działacze ambitnie podchodzą do każdego  meczu, ale nie mają parcia na awans. Miniony sezon mieli udany. Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, to na „pierwszy rzut oka” sprawili dobre wrażenie”. To dobrze poukładany klub. Dla mnie to odpowiednie miejsce na rozpoczęcie pracy   z seniorami – dodał Szewczuk.

To nie jest jedyne nowe wyzwanie Dawida Szewczuka  w tym roku. Nowy szkoleniowiec LKS Głębowice właśnie zmienił stan cywilny i powołaniowy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa