Puls wygrał z Iskrą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2017 17:24

Puls Broszkowice wygrał z Iskrą Brzezinka 4:2.

W 38. minucie Byrski zagrał prostopadle do Kozaka, który obsłużył dobrym podaniem Żaka. Grający trener Pulsu wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. W 42. minucie Żak zagrał ze swojej połowy do Kozaka. W 56. minucie gola na 3:0 zdobył Michalec.

W 60. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Rymek. Poszkodowany wykorzystał rzut karny. W 78. minucie Rymek strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Wykorzystał on podanie z lewego skrzydła od Skamaja. Wynik na 4:2 ustalił Kubisty.

Puls Broszkowice – Iskra Brzezinka 4:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Żak (38.), 2:0 Kozak (42.), 3:0 Michalec (56.), 3:1 Rymek (60.), 3:2 Rymek (78.), 4:2 Kubisty (90+)

Puls Broszkowice: Ryszka, Wanat, Kumor, Opitek, Byrski (70. Radzik), Żak, Michalec (60.D. Krompiec), Waliczek, Odrobina (75. P. Radzik), Kubisty, Kozak (58. S. Krompiec). Trener: Piotr Żak.

Iskra Brzezinka: Kołodziej, D. Wykręt, Koczur, Mika, K. Wykręt (75. Kaczmarczyk), Sołtysik (65. Malicki), Cienkosz, Kucharczyk, Nagi (46. Skamaj), Rymek, Rusinek. Trener: Patryk Cienkosz.