Podokręg podał terminy i lokalizację turniejów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 stycznia 2017

Podokręg oświęcimski podał terminy i miejsca turniejów halowych dla młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych, juniorów starszych.

Młodzicy:
Eliminacje:
Grupa A
rozgrywki zakończone.

Grupa B: Sobota 14 stycznia godz. 12 hala w Brzeszczach: Brzezina Osiek, Górnik II Brzeszcze, Korona Harmęże, Pogórze Gierałtowice, Team Sport Hejnał Kęty, Zatorzanka Zator.

Grupa C: Niedziela 15 stycznia godz. 8, hala w Brzeszczach: Górnik Brzeszcze, KS Chełmek II, LKS Jawiszowice, LKS Piotrowice, Solavia Grojec, Soła Oświęcim.

Grupa D:
Niedziela 8 stycznia, hala w Brzeszczach: Brzezina II Osiek, LKS Bulowice, LKS Przecieszyn, KS Chełmek, Unia II Oświęcim, Zaborzanka Zaborze.

Finały: Sobota 21 stycznia, godz. 12, hala w Brzeszczach.

Trampkarze:
Eliminacje:
Grupa A:
Niedziela 8 stycznia, godz. 8, Oświęcim PZ2 : LKS Gorzów, LKS Jawiszowice, Orzeł Witkowice, Soła Oświęcim, Strumień Polanka Wielka, Unia II Oświęcim.

Grupa B: Niedziela 8 stycznia, godz. 12.30, Oświęcim PZ2: Brzezina Osiek, Górnik Brzeszcze, Korona Harmęże, KS Chełmek, LKS Piotrowice, LKS Skidziń.

Grupa C:  Sobota 7 stycznia, godz. 8, hala w  Brzeszczach: LKS Bulowice, Sygnał Włosienica, Team Sport Hejnał Kęty, Unia Oświęcim, Zatorzanka I Zator, Zatorzanka II Zator.

Finały: Sobota 14 stycznia, Oświęcim PZ2.

Juniorzy młodsi:
Grupa A
: Sobota 14 stycznia, godz. 8, Chełmek: LKS Palczowice, LKS Rajsko, Orzeł Witkowice, Soła Oświęcim, Unia Oświęcim, Zatorzanka Zator.

Grupa B: Sobota 7 stycznia, godz. 8, Chełmek: Brzezina Osiek, Górnik Brzeszcze, KS Chełmek, LKS Bulowice, LKS Poręba Wielka, Pogórze Gierałtowice.

Finały: Niedziela 22 stycznia, godz. 8, Chełmek.

Juniorzy starsi:
Grupa A:
Sobota 21 stycznia, godz. 8, Chełmek:  Górnik Brzeszcze, Korona Harmęże, LKS Jawiszowice, Orzeł Witkowice, Soła Oświęcim, Strumień Polanka Wielka.

Grupa B: Niedziela 15 stycznia, godz. 8, Chełmek: Brzezina Osiek, LKS Gorzów, LKS Rajsko,  Pogórze Gierałtowice, Solavia Grojec, Zatorzanka Zator.

Grupa C:  Sobota 28 stycznia, godz. 8, Chełmek, LKS Bulowice, LKS Palczowice, LKS Piotrowice, Team Sport Hejnał Kęty, Unia Oświęcim, Zgoda Malec.

Finały:
Sobota 4 lutego, godz. 8, Chełmek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Nie czekaj na moderację swojego komentarza
Zaloguj się / Zarejestruj »


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Archiwa