Planowe zwycięstwo Górnika z LKS Gorzów

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 maja 2017 10:24

Górnik Brzeszcze wygrał 4:0 z LKS Gorzów.
Gospodarze wynik otworzyli już w 2. minucie. Brańka otrzymał prostopadłe podanie Surzyna, minął bramkarza i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki. W 30. minucie po zagraniu zawodnika gospodarzy piłka odbiła się od pomocnika zespołu rywali i wpadła pod nogi Widucha. Ten przyjął futbolówkę i pokonał golkipera strzałem na dalszy słupek.

W 70. minucie było 3:0. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Surzyna gola uderzeniem z woleja po koźle zdobył Michalik. W 88. minucie Piwowar nie pomylił się w sytuacji sam na sam z rywalem.

– Nasz przeciwnik bronił się całą drużyną na swojej połowie. Nie było łatwo atakować, gdyż od ich bramki do 30 metra było sporo zawodników – powiedział Damian Odrobiński, trener Górnika Brzeszcze.

Sobota 13 maja Górnik Brzeszcze – LKS Gorzów 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Brańka (2.), 2:0 Widuch (30.), 3:0 Michalik (70.), 4:0 Piwowar (88.)

Górnik Brzeszcze: Osiecki, Drabczyk, Lis, Jędrusik, Waluś (72. Walus), Witasik, Sojka, Surzyn (75. Piwowar), Brańka (60. Michalik), Janik, Widuch. Trener: Damian Odrobiński.

LKS Gorzów: Wojtków, Banaś, Chlebowski, Ćwieląg, Gustowski, Kozieł, Majcherek (71. Strąk), Mańkut, Niemczyk, Opitek, Pokładnik. Trener: Andrzej Sermak.