Orzeł wygrał z Zaborzanką

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 maja 2017

Orzeł Witkowice wygrał z Zaborzanką Zaborze 2:0.

W drugiej minucie meczu rzut rożny wykonywał Bąba. Zawodnik Orła zagrał na dalszy słupek. Ustawiony był tam między innymi zawodnik Zaborzanki, który skierował piłkę do własnej bramki. W 75. minucie jeden z obrońców zespołu gości nie złapał przeciwnika na spalonym. Gołębiowski znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał obronił bramkarz. Zawodnik Zaborzanki zamiast wybić futbolówkę podał ją z powrotem do rywala.Tym razem Gołębiowski się nie pomylił.

– Zasłużyliśmy na trzy punkty. Mieliśmy więcej sytuacji strzeleckich niż przeciwnik – powiedział Szymon Śliwa, grający trener Orła Witkowice.

– Pierwsza polowa była wyrównana. W drugiej mieliśmy lekką przewagę. Tzw. setek nie mieliśmy, ale kilka groźnych strzałów oddaliśmy – powiedział Piotr Drabczyk, trener Zaborzanki Zaborze.

Środa 17 maja Orzeł Witkowice – Zaborzanka Zaborze 2:0

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa