Nie zawsze ważny jest styl

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 listopada 2017

KS Chełmek wygrał z Halniakiem Maków Podhalański 4:1.

W pierwszych minutach na prowadzenie wyszli przyjezdni. Gola zdobył Bachorczyk. W 30. minucie Kustra uderzył precyzyjnie po ziemi z 16 metrów. Gospodarze wygrywali w 61. minucie, z tym że piłkę w siatce umieścił piłkarz Halniaka. Stało się to po zagraniu wzdłuż bramki Kurka.

Dwa kolejne ciosy zadał rywalom Psioda. Dwa razy wykorzystywał asysty Kustry. KS Chełmek mógł wygrać 5:1. W doliczonym czasie gry w polu karnym faulowany był Kustra. Uderzenie z jedenastu metrów Wójcika obronił bramkarz.

– Teraz mamy taki okres, w który zawodnicy mają problemy ze zdrowiem. Dzisiaj nie liczył się dla nas styl, ale trzy zdobyte punkty. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 4 listopada KS Chełmek – Halniak Maków Podhalański 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Bachorczyk, 1:1 Kustra (30.), 2:1 samobójcza (61.), 3:1 Psioda , 4:1 Psioda w 90+. Wójcik (KS Chełmek) nie wykorzystał rzutu karnego.

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek (80. K. Bioeniek), Wójcik, Chylaszek, Węgrzyn (55. Kądziołka), , Żyła, Kurek (70. Sidor), Kaczor (65Bloch), Kustra, Cieciera, Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa