LKS Piotrowice nie miał problemów z pokonaniem LKS Palczowice

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2017

LKS Piotrowice wygrał 6:2 z LKS Palczowice.
W 19. gospodarze wyszli na prowadzenie. Krawczyk wyłożył piłkę na piąty metr do Barcika, a ten strzelił gola. W 21. minucie było 2:0. Miłosz Frączek otrzymał podanie od S. Rogalskiego w sytuacji jeden na jeden pokonał bramkarza.

Później bramkę kontaktową zdobyli goście. W polu karnym faulowany był P. Folga. Skutecznym egzekutorem „jedenastki” okazał się Nowotarski. W 47. minucie LKS Piotrowice podwyższył prowadzenie. Po rzucie rożnym celnie na bramkę uderzył Krawczyk.

W 63. minucie Paweł Frączek doszedł do wycofanej przez innego zawodnika piłki. Grający prezes klubu z Piotrowic pokonał bramkarza strzałem z 16 metrów. Gola na 4:2 strzelił Dzidek, ale to tyle, na ile było stać w sobotę przyjezdnych.

W tym spotkaniu padły jeszcze dwie bramki dla gospodarzy. W 60. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem piłkę do siatki skierował Miłosz Frączek. W 70. minucie Barcik otrzymał futbolówkę od Krawczyka i ustalił wynik spotkania na 6:2.

– Powinniśmy wygrać wyżej, bo sytuacji mieliśmy jeszcze sporo – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

– Wynik niestety oddaje, to co się działo na boisku. Graliśmy słabo – powiedział Piotr Folga, trener LKS Palczowice.

Sobota 13 maja LKS Piotrowice – LKS Palczowice 6:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Barcik (19.), 2:0 Miłosz Frączek (20.), 2:1 Nowotarski rzut karny, 3:1 Krawczyk (47.), 4:1 Paweł Frączek (63.), 4:2 Dzidek, 5:2 Miłosz Frączek (66.), 6:2 Barcik (70.)

Składy:
LKS Piotrowice: Ziembla, Kościelnik, Czerwik, M. Rogalski, Piotr Frączek (70, Stolarczyk), Miłosz Fraczek, Paweł Frączek, S. Rogalski, Marsowicz (46. Miętka), Krawczyk, Barcik. Trener: Krzysztof Barcik.

LKS Palczowice: Zemła, Szczygieł, Pająk, Nidecki (65. czerwona, za dwie żółte), Putowski, P. Folga, Nowotarski, Wiecheć (65. A. Folga), Chachuła (83. Świergosz), Czopek (75. Nowokuński), Dzidek. Trener: Piotr Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa