LKS Jawiszowice zremisował z Zagórzanką

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 kwietnia 2017

LKS Jawiszowice zremisował 2:2 z Zagórzanką w Zagórzu.
W 9. minucie rzut rożny wykonał Wójcik. Piłka dotarła do Juszczyka, który uderzył ją głową. Ta zatrzymała się jednak na poprzeczce. Również Tworek ostemplował spojenie po indywidualnej akcji w 22. minucie.

Minutę później gospodarze wyszli na prowadzenie. Kaczmarski zagrał do Psiody. Zawodnik Zagórzanki skutecznie uderzył na dalszy róg. W 33. minucie przyjezdni wyrównali stan rywalizacji. Sędzia przyznał im rzut wolny z 18 metrów za faul jednego z piłkarzy klubu z Zagórza na Senkowskim. Precyzyjnym wykonaniem rzutu wolnego okazał się Szymonik. W 37. minucie Herman obsłużył przekątnym podaniem Szymonika. Jego strzał obronił Madeja. W 42. minucie rzut wolny wykonywał Kaczmarski. Piłkarz zagrał do Sabudy. Strzał tego ostatniego był niecelny.

Gol na 1:2 padł w 44. minucie. Arbiter dopatrzył się faulu w polu karnym na Szymonika. Skuteczny strzał z „wapna” oddał Herman. W 51. minucie indywidualną akcję przeprowadził Szymonik. Zdołał on strzelić, lecz Madeja był na posterunku. W 74. minucie Cichoń otrzymał futbolówkę od Radosza i pokonał Tlałkę.

Sobota 1 kwietnia Zagórzanka Zagórze – LKS Jawiszowice 2:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Psioda (23.), 1:1 Szymonik (33.), 1:2 Herman rzut karny (44.), 2:2 Cichoń (74.)

Składy:
Zagórzanka Zagórze: Madeja, Hodur, Prażmowski, Pieczka (33. Biesek), Radosz, Kaczmarski, Paliwoda, Cichoń (90. Bogacz), Sabuda, Psioda, Bujakiewicz.

LKS Jawiszowice: Tlałka, Bidziński, Nalepa (żółta), Juszczyk (80. Karpiel), Tworek (90. czerwona), Wójcik, Herman, Senkowski (80. Adamczyk), Kabara, Szymonik (żółta), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa