LKS Jawiszowice z kompletem punktów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 września 2017

LKS Jawiszowice wygrał z Dębem Paszkówka 3:1.

Wynik otworzył w 2. minucie Tworek. Wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Bartuli i strzałem głową pokonał bramkarza. Cztery minuty później było 2:0.  Po wrzutce z lewego skrzydła Szymonika Gonciarski nie opanował piłki i wypuścił ją z rąk. Futbolówka wpadła pod nogi Pyrlika, który nie miał problemów ze strzeleniem gola.

W 29. minucie goście doszli przeciwnika na jedną bramkę. Po dośrodkowaniu Gawędy strzelił Osiecki. Piłka odbiła się od Nalepy i wpadła do siatki. W 47. minucie Gonciarski z trudem i na raty poradził sobie ze strzałem Hankusa. Później przez dłuższy czas zawodnicy obu ekip nie stworzyli sobie klarownych sytuacji strzeleckich.

W 86. minucie Smok wybił mocno piłkę spod swojej bramki. Wilk odbił ją głową. Zawodnik Dębu chciał zagrać do bramkarza. Futbolówka niespodziewanie skozłowała. Skorzystał z tego Kuźnik. Piłkarz LKS Jawiszowice uderzył skutecznie głową i ustalił wynik spotkania.

Niedziela 17 września LKS Jawiszowice – Dąb Paszkówka 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Tworek (2.), 2:0 Pyrlik (6.), 2:1 Osiecki (29.), 3:1 Kuźnik (86.)

LKS Jawiszowice: Smok, Nalepa, Grabczyński, Bartula, Bednarczyk, Herman, Kuźnik, Pyrlik (88. Rogala), Hankus (67. Wykręt), Szymonik, Tworek (żołta). Trener: Jarosław Płonka.

Dąb Paszkówka: Gonciarski, Żurek, Wilk, Morawa, Feluś (żółta), Wyroba (żółta), Korzeniowski, Osiecki, Wacław (żółta), Kowalówka, Gawęda (85. Wałczyk).