Lider nie stracił punktów w Gierałtowicach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2017

LKS Bulowice wygrał z Pogórzem Gierałtowice 3:1.

Pierwsi piłkę w siatce umieścili gospodarze. Rzut wolny z 16 metrów na lewo od pola karnego oddał Makuch. Wojtyło obronił ten strzał, ale dobitka Buchały była skuteczna. W 55. minucie przyjezdni wyrównali. Rusek zagrał pomiędzy obrońców do Kopytki. Zawodnik LKS Bulowice był naciskany przez obrońców, lecz zdołał uderzyć na bramkę. Piłka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki.

W 72. minucie po wrzutce Matusiaka w polu karnym wytworzyło się zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Sienkiewicz. Strzelec bramki bardzo dobrze wchodzi w seniorską piłkę. Piłkarz nie skończył jeszcze 16 lat.  W 81. minucie gola na 1;3. Strzelec poprzedniej bramki zagrał w polu karnym do Ruska. Grający trener lidera B klasy uderzył skutecznie z 9 metrów.

– Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej połowie szybko stracony przez nas gol zmienił obraz gry. W dalszej części rywal dominował. Szkoda dwóch niewykorzystanych przez Pietraszewskiego sytuacji. Dziś zabrakło nam wartościowych zmienników – powiedział Edward Wandzel, trener Pogórza Gierałtowice.

– W pierwszej połowie gra była wyrównana. W drugiej poszliśmy mocno do przodu i zyskaliśmy spora przewagę – powiedział Rafał Rusek, grający trener LKS Bulowice.

Sobota 13 maja Pogórze Gierałtowice – LKS Bulowice 1:3
Bramki: 1:0 Buchała, 1:1 Kopytko (55.), 1:2 Sienkiewicz (72.), 1:3 Rusek (81.)

Składy:
Pogórze Gierałtowice: Góra, Ligus, Kudłacik, Żabiński, Kamski, Hałat (85. Kolniak), Makuch, Pietraszewski (77. Koim), Buchała, Krzemień, Brońka. Trener: Edward Wandzel.

LKS Bulowice: Wojtyło, Rafał Michalak I, Rusek, Waligórski, Surma (60. Nowak), Wantoła (46. Matejko), Matusiak, Rafał Michalak II (67. Sienkiewicz), Ochmanek, Mrzygłód, Kopytko (82. Peszel). Trener: Rafał Rusek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa