KS Chełmek nie przybliżył się do LKS Jawiszowice

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 października 2017

LKS Jawiszowice wygrał w Chełmku z tamtejszym KS.

KS Chełmek miał przed sobotnim meczem sporą stratę do lidera z Jawiszowic. Podopieczni Pawła Sidorowicza chcieli ją zmniejszyć. Przyjezdni nie mieli jednak zamiaru ułatwiać zadania rywalom, bo nadal chcieli pozostać bez straty punktów.

W 6. minucie szansę na strzelenie gola mieli gospodarze. Obrońca zagrał piłkę do przodu. Doszedł do niej Kustra, ale uderzył niecelnie. W 11. minucie atakował KS Chełmek. Futbolówkę przejął Smok i dograł ją do Korczyka. Napastnik LKS Jawiszowice przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończył strzałem. Poradził sobie z nim  Żołneczko.

W 30. minucie Korczyk zamknął ładną, zespołową, czwórkową akcję przyjezdnych. Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 59. minucie Psioda strzałem z dystansu sprawdził umiejętności Smoka. Górą w tej sytuacji był bramkarz. Minutę później Bednarczyk podał do Korczyka, a ten przekazał piłkę Bartuli. Ostatni z wymienionych zawodników strzelił gola na 0:2. W 62. minucie Korczyk strzelił gola głową po dograniu z rzutu wolnego Bartuli.

Sobota KS Chełmek – LKS Jawiszowice 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Korczyk (30.), 0:2 Bartula (60.), 0:3 Korczyk (62.)

Składy:
KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Wójcik, Sidor, Kądziołka, Kurek (żółta), Cieśla (65. Żyła), Kustra (83. Bieniek), Mrowiec, Cieciera (75. Węgrzyn), Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.

LKS Jawiszowice: Smok, Nalepa, Grabczyński, Bartula, Bednarczyk, Tworek, Szymonik (88. Kocoń), Rogala, Herman, Pyrlik (90. Rychlewicz), Korczyk. Trener: Jarosław Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa