KS Chełmek nie poradził sobie z Nadwiślaninem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2017

KS Chełmek przegrał na swoim boisku z Nadwiślaninem Gromiec.

Pierwsi piłkę do siatki skierowali gospodarze. Kantek wykonywał rzut rożny, a gola głową zdobył Psioda. I to tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości dla piłkarzy klubu z Chełmka.

W 62. minucie sędzia dostrzegł faul na jednym z piłkarzy Nadwiślanina. Rzut karny wykorzystał Pactwa. Ten zawodnik strzelił również gola na 1:2.

– W pierwszej połowie graliśmy nieźle i mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. W drugiej prezentowaliśmy się dużo słabiej – powiedział, Paweł Sidorowicz.

Sobota 7 października KS Chełmek – Nadwiślanin Gromiec 1:2
Bramki: 1:0 Psioda, 1:2 Pactwa (62.), 1:2 Pactwa (72.)

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kantek, Wójcik, Sidor (70. Bloch), Żyła (60. Cieciera), Kustra, Kurek, Kaczor, Mrowiec, Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa