KS Chełmek nie poradził sobie z Nadwiślaninem

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2017

KS Chełmek przegrał na swoim boisku z Nadwiślaninem Gromiec.

Pierwsi piłkę do siatki skierowali gospodarze. Kantek wykonywał rzut rożny, a gola głową zdobył Psioda. I to tyle jeśli chodzi o dobre wiadomości dla piłkarzy klubu z Chełmka.

W 62. minucie sędzia dostrzegł faul na jednym z piłkarzy Nadwiślanina. Rzut karny wykorzystał Pactwa. Ten zawodnik strzelił również gola na 1:2.

– W pierwszej połowie graliśmy nieźle i mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. W drugiej prezentowaliśmy się dużo słabiej – powiedział, Paweł Sidorowicz.

Sobota 7 października KS Chełmek – Nadwiślanin Gromiec 1:2
Bramki: 1:0 Psioda, 1:2 Pactwa (62.), 1:2 Pactwa (72.)

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kantek, Wójcik, Sidor (70. Bloch), Żyła (60. Cieciera), Kustra, Kurek, Kaczor, Mrowiec, Psioda. Trener: Paweł Sidorowicz.