Komplet weekendowych wyników

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 listopada 2017

Prezentujemy komplet wyników grupy 4 III ligi, grupy zachodniej IV ligi, V ligi a także A Klasy.

III liga grupa 4
Avia Świdnik – Motor Lublin 0:4
Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław 3:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia Rzeszów 1:2
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 2:1
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska 3:0
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim 3:0
Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce 2:0
Wiślanie Jaśkowice – MKS Trzebinia / Siersza 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Unia Tarnów 1:1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Motor Lublin 34 38:14
2 Resovia Rzeszów 32 24:11
3 Chełmianka Chełm 30 23:12
4 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 25:18
5 Stal Rzeszów 29 25:15
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 29 22:15
7 Wiślanie Jaśkowice 29 30:17
8 Soła Oświęcim 29 28:21
9 Orlęta Radzyń Podlaski 26 25:19
10 Podhale Nowy Targ 20 24:25
11 Wisła Sandomierz 18 16:21
12 MKS Trzebinia / Siersza 15 18:23
13 Podlasie Biała Podlaska 15 19:27
14 Spartakus Daleszyce 14 21:35
15 Unia Tarnów 13 17:31
16 Avia Świdnik 13 19:27
17 Karpaty Krosno 12 15:35
18 JKS 1909 Jarosław 8 20:43

 

IV liga grupa zachodnia
Clepardia Kraków – Beskid Andrychów 2:2
Dalin Myślenice – Sosnowianka Stanisław Dolny 5:0
Górnik Wieliczka – Pcimianka Pcim 3:1
Hutnik Kraków – Orzeł Ryczów 1:2
Iskra Klecza Dolna – Michałowianka Michałowice 2:2
Jutrzenka Giebułtów – Wiślanka Grabie 0:2
KS Olkusz – Unia Oświęcim 1:5
Orzeł Piaski Wielkie – TS Węgrzce 1:7

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Hutnik Kraków 39 67:16
2 Wiślanka Grabie 39 44:17
3 Górnik Wieliczka 36 44:20
4 Unia Oświęcim 34 41:20
5 Dalin Myślenice 31 39:14
6 Pcimianka Pcim 27 35:26
7 Jutrzenka Giebułtów 23 26:20
8 Orzeł Ryczów 21 30:24
9 Michałowianka Michłowice 18 29:28
10 Beskid Andrychów 17 25:39
11 KS Olkusz 16 28:43
12 Clepardia Kraków 11 24:31
13 Iskra Klecza Dolna 11 17:31
14 TS Węgrzce 10 29:41
15 Orzeł Piaski Wielkie 10 17:48
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 12:89

 

V liga
Brzezina Osiek – Victoria 1918 Jaworzno 0:0
Dąb Paszkówka – Zatorzanka Zator 0:1
Garbarz Zembrzyce – Naroże Juszczyn 4:3
Halniak Maków Podhalański – Niwa Nowa Wieś 1:5
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Zagorzanka Zagórze 5:1
KS Chełmek pauzuje
LKS Jawiszowice – Nadwiślanin Gromiec 6:3
Tempo Białka – LKS Żarki 4:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Jawiszowice 42 57:16
2 Victoria 1918 Jaworzno 28 37:20
3 Brzezina Osiek 27 30:11
4 Nadwiślanin Gromiec 26 35:21
5 Garbarz Zembrzyce 25 34:21
6 KS Chełmek 25 30:17
7 Niwa Nowa Wieś 24 40:24
8 Tempo Białka 21 29:17
9 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 21 26:23
10 LKS Żarki 19 27:26
11 Naroże Juszczyn 11 19:37
12 Zatorzanka Zator 11 19:34
13 Halniak Maków Podhalański 7 16:41
14 Dąb Paszkówka 4 6:46
15 Zagórzanka Zagórze 3 9:60

 

A klasa Oświęcim
LKS Piotrowice – Górnik Brzeszcze 0:2
LKS Rajsko – LKS Bulowice 4:1
Orzeł Witkowice – Przeciszovia Przeciszów 0:2
Solavia Grojec – Zgoda Malec 2:2
Skawa Podolsze pauzowała
Team Sport Hejnał Kęty – LKS Bobrek 0:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 34 52:7
2 Górnik Brzeszcze 30 41:17
3 LKS Rajsko 30 38:8
4 Strumień Polanka Wielka 24 33:22
5 Przeciszovia Przeciszów 17 17:29
6 LKS Bobrek 17 24:25
7 Soła Łęki 16 28:26
8 Orzeł Witkowice 15 23:29
9 Zgoda Malec 13 21:25
10 LKS Bulowice 12 22:37
11 Solavia Grojec 9 15:40
12 LKS Piotrowice 5 15:42
13 Skawa Podolsze 4 15:37

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa