Komplet weekendowych wyników

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 listopada 2017

Prezentujemy komplet wyników grupy 4 III ligi, grupy zachodniej IV ligi, V ligi a także A Klasy.

III liga grupa 4
JKS 1909 Jarosław – Wisła Sandomierz 0:2
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:3
MKS Trzebinia / Siersza – Soła Oświęcim 2:0
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 4:0
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów 2:1
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
Resovia Rzeszów – Avia Świdnik 1:0
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice 1:4
Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 1:3

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Motor Lublin 31 34:14
2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 24:16
3 Soła Oświęcim 29 28:18
4 Resovia Rzeszów 29 22:10
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 21:14
6 Chełmianka Chełm 27 20:12
7 Stal Rzeszów 26 22:15
8 Wiślanie Jaśkowice 26 28:16
9 Orlęta Radzyń Podlaski 23 23:18
10 Podhale Nowy Targ 17 21:25
11 Podlasie Biała Podlaska 15 19:24
12 MKS Trzebinia / Siersza 15 17:21
13 Wisła Sandomierz 15 14:21
14 Spartakus Daleszyce 14 21:33
15 Avia Świdnik 13 19:23
16 Karpaty Krosno 12 14:33
17 Unia Tarnów 12 16:30
18 JKS 1909 Jarosław 8 20:40

 

IV liga grupa zachodnia
Beskid Andrychów – Orzeł Piaski Wielkie 2:1
Górnik Wieliczka – Sosnowianka Stanisław Dolny 6:0
Michałowianka Michałowice – Jutrzenka Giebułtów 0:0
Orzeł Ryczów – KS Olkusz 3:1
Pcimianka Pcim – Hutnik Kraków 1:6
TS Węgrzce – Dalin Myślenice 1:4
Unia Oświęcim – Iskra Klecza Dola 3:0
Wiślanka Grabie – Clepardia Kraków 5:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Hutnik Kraków 39 66:14
2 Wiślanka Grabie 36 42:17
3 Unia Oświęcim 31 36:19
4 Górnik Wieliczka 30 37:16
5 Dalin Myślenice 28 31:10
6 Pcimianka Pcim 27 34:23
7 Jutrzenka Giebułtów 23 26:18
8 Orzeł Ryczów 18 28:23
9 Michałowianka Michłowice 17 27:26
10 KS Olkusz 16 27:38
11 Beskid Andrychów 16 23:37
12 Clepardia Kraków 10 22:29
13 Orzeł Piaski Wielkie 10 16:41
14 Iskra Klecza Dolna 10 15:29
15 TS Węgrzce 7 22:40
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 12:84

 

V liga
KS Chełmek – Halniak Maków Podhalański 4:1
LKS Żarki – Brzezina Osiek 1:1
Nadwiślanin Gromiec – Tempo Białka 4:1
Niwa Nowa Wieś – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:2
Victoria 1918 Jaworzno – Dąb Paszkówka 5:0
Zagórzanka Zagórze – LKS Jawiszowice 0:8
Zatorzanka Zator – Garbarz Zembrzyce 2:5

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Jawiszowice 39 51:13
2 Victoria 1918 Jaworzno 27 37:20
3 Nadwiślanin Gromiec 26 32:15
4 Brzezina Osiek 26 30:11
5 KS Chełmek 25 30:17
6 Garbarz Zembrzyce 22 30:18
7 Niwa Nowa Wieś 21 35:23
8 LKS Żarki 19 27:22
9 Tempo Białka 18 25:17
10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 18 21:22
11 Naroże Juszczyn 11 16:33
12 Zatorzanka Zator 8 18:34
13 Halniak Maków Podhalański 7 15:36
14 Dąb Paszkówka 4 6:45
15 Zagórzanka Zagórze 3 8:55

 

A klasa Oświęcim
LKS Bobrek pauzował
Orzeł Witkowice – Górnik Brzeszcze 2:5
Skawa Podolsze – LKS Rajsko 0:3
Solavia Grojec – Team Sport Hejnał Kęty 1:6
Soła Łęki – LKS Piotrowice 9:2
Strumień Polanka Wielka – LKS Bulowice 6:1
Zgoda Malec – Przeciszovia Przeciszów 2:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 33 52:7
2 Górnik Brzeszcze 27 39:17
3 LKS Rajsko 27 34:7
4 Strumień Polanka Wielka 24 33:22
5 Soła Łęki 16 30:29
6 LKS Bobrek 16 24:25
7 Orzeł Witkowice 15 26:29
8 Przeciszovia Przeciszów 14 15:29
9 LKS Bulowice 12 21:33
10 Zgoda Malec 12 19:23
11 Solavia Grojec 8 13:38
12 LKS Piotrowice 5 15:40
13 Skawa Podolsze 4 15:37

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa