Komplet sobotnich wyników seniorów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2017

Podajemy wyniki sobotnich meczów seniorów.

III liga grupa IV
Avia Świdnik – Wisła Sandomierz 4:4
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm 1:2
Karpaty Krosno – Unia Tarnów 4:1
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim 0:3
Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia / Siersza 0:0
Resovia Rzeszów – Spartakus Daleszyce 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 0:1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Resovia Rzeszów 19 16:4
2 Stal Rzeszów 14 11:6
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 11:5
4 Chełmianka Chełm 13 12:6
5 Soła Oświęcim 13 11:9
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 9:6
7 Orlęta Radzyń Podlaski 12 13:5
8 Motor Lublin 10 13:5
9 Wiślanie Jaśkowice 9 7:5
10 Podhale Nowy Targ 9 12:12
11 Podlasie Biała Podlaska 7 7:12
12 Avia Świdnik 5 9:13
13 MKS Trzebinia / Siersza 5 8:11
14 Wisła Sandomierz 5 7:11
15 Spartakus Daleszyce 5 8:13
16 Unia Tarnów 5 7:15
17 JKS 1909 Jarosław 4 7:16
18 Karpaty Krosno 4 5:19

IV liga grupa zachodnia
Beskid Andrychów – Unia Oświęcim 1:6
Clepardia Kraków – Michałowianka Michałowice 2:3
Dalin Myślenice – Iskra Klecza Dolna 6:0
Górnik Wieliczka – KS Olkusz 4:1
Orzeł Piaski Wielkie – Jutrzenka Giebułtów 0:5
TS Węgrzce – Orzeł Ryczów 1:2
Wiślanka Grabie – Hutnik Kraków 0:3

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Dalin Myślenice 16 16:2
2 Hutnik Kraków 15 23:8
3 Górnik Wieliczka 15 16:6
4 Wiślanka Grabie 15 17:10
5 Unia Oświęcim 12 15:10
6 Jutrzenka Giebułtów 10 13:4
7 Pcimianka Pcim 9 11:8
8 Orzeł Ryczów 7 11:13
9 Beskid Andrychów 7 14:21
10 Clepardia Kraków 7 17:13
11 Orzeł Piaski Wielkie 7 8:15
12 Michałowianka Michałowice 6 9:13
13 TS Węgrzce 4 10:15
14 Iskra Klecza Dolna 1 4:18
15 KS Olkusz 1 5:20
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 4:17

 

V liga
Brzezina Osiek – Nadwiślanin Gromiec 2:2
Dąb Paszkówka – Tempo Białka 0:3
Garbarz Zembrzyce – LKS Jawiszowice 1:3
LKS Żarki – Halniak Maków Podhalański 4:2
Naroże Juszczyn – KS Chełmek 2:3

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Jawiszowice 15 19:8
2 Brzezina Osiek 12 17:7
3 Victoria 1918 Jaworzno 12 15:7
4 KS Chełmek 11 12:9
5 Tempo Białka 10 13:5
6 Niwa Nowa Wieś 10 11:3
7 Nadwiślanin Gromiec 8 11:7
8 LKS  Żarki 8 12:13
9 Garbarz Zembrzyce 7 10:10
10 Naroże Juszczyn 7 13:14
11 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 12:11
12 Halniak Maków Podhalański 3 10:18
13 Dąb Paszkówka 3 4:20
14 Zagórzanka Zagórze 0 3:15
15 Zatorzanka Zator 0 3:16

A klasa Oświęcim
LKS Bulowice – Górnik Brzeszcze 1:6
LKS Piotrowice – LKS Bobrek 2:4
LKS Rajsko – Przeciszovia Przeciszów 4:0
Skawa Podolsze – Soła Łęki 0:4
Team Sport Hejnał Kęty – Zgoda Malec 5:1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Górnik Brzeszcze 15 22:5
2 Team Sport Hejnał Kęty 12 15:3
3 LKS Rajsko 12 14:2
3 Orzeł Witkowice 9 15:6
5 Przeciszovia Przeciszów 7 8:13
6 LKS Bobrek 6 15:14
7 Strumień Polanka Wielka 6 9:10
8 Soła Łęki 6 10:13
9 Zgoda Malec 4 9:14
10 LKS Bulowice 3 7:14
11 Solavia Grojec 3 5:17
12 LKS Piotrowice 2 7:12
13 Skawa Podolsze 0 5:17

B klasa
Korona Harmęże – Pogórze Gierałtowice 2;1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Gorzów 9 16:1
2 Pogórze Gierałtowice 9 12:8
3 Soła II Oświęcim 7 7:1
4 Korona Harmęże 6 7:15
5 LKS Palczowice 4 4:5
5 Puls Broszkowice 3 6:7
7 Iskra Brzezinka 2 2:3
7 Sygnał Włosienica 2 2:4
9 LKS Poręba Wielka 1 6:11
10 LKS Głębowice 1 5:12

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa