Kolejne wysokie zwycięstwo LKS Jawiszowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2016 01:18

LKS Jawiszowice rozgromił Victorię Zalas 7:0.

Pierwsza bramka padła w 11. minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Weseckiego celnie na dalszy słupek bramki uderzył Tworek. W 26. minucie było 2:0. Skuteczną indywidualną akcję przeprowadził Korczyk. Na kolejnego gola kibice zespołu gospodarzy czekali dwie minuty. Kowalski obsłużył dobrym podaniem Szymonika, a ten podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

W 30. minucie goście przeprowadzili jedną z niewiele dobrze zapowiadających się akcji. Stryczek zakończył ją niecelnym strzałem. W 34. minucie minimalnie pomylił się Korczyk, który otrzymał futbolówkę od Szymonika. W 36. minucie Nalepa wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego Weseckiego i strzelił gola na 4:0. W 40. minucie Korczyk otrzymał piłkę od obrońcy i umieścił piłkę w siatce.

Kolejne gola padły w drugiej połowie. Jedną z nich strzelił w 60. minucie Brańka. Zawodnik pozyskany przez LKS Jawiszowice przed sezonem przeprowadził indywidualną akcję zakończoną precyzyjnym uderzeniem. W 75. minucie sędzia zarządził rzut karny. Korczyk trafił w poprzeczkę. W 80. minucie strzał Kanclerza obronił Tlałka. W 87 minucie wynik spotkania ustalił Brańka, Wykorzystał on dobre podanie od Janika.

Sobota 10 września LKS Jawiszowice – Victoria Zalas 7:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Tworek (11.), 2:0 Korczyk (26.), 3:0 Szymonik (28.), 4:0 Nalepa (36.), 5:0 Korczyk (40.), 6:0 Brańka (60.), 7:0 Brańka (87.) W 75. minucie Korczyk (LKS Jawiszowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

LKS Jawiszowice: Tlałka, Nalepa, Kabara, Kajor, Tworek (65. Karpiel), Wójcik, Herman, Adamczyk (23. Janik),  Szymonik (60. Brańka, żółta), Wesecki (71. Kowalski), Korczyk.

Victoria Zalas: Kapusta,  D. Dudek  (74. T. Wosik), M. Dudek, M. Wosik, Klita (65. Cyganik), Stryczek (żółta), Mucha, Malik (żółta), Kanclerz, Wyrwik, Chlipała.