Kolejna ósemka LKS Gorzów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 października 2017

LKS Gorzów wygrał w Broszkowicach z Pulsem 8:0.
W 21. minucie Niemczyk zagrał wzdłuż bramki do D. Bodzionego, a ten otworzył wynik spotkania. W 38. minucie strzelec gola na 0:1 zaatakował lewym skrzydłem i zagrał do Majcherka i było 0:2. Trzeci gol padł w pierwszej połowie. Bodziony uderzył zza pola karnego w „samo okienko”.

W 51. minucie T. Opitek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 57. minucie Bodziony wykorzystał dośrodkowanie Kępki. W 64. minucie ten sam zawodnik dobił strzał Górskiego. Gola na 0:7 zdobył Majcherek, a wynik spotkania ustalił Opitek.

Puls Broszkowice – LKS Gorzów 0:8 (0:3)
Bramki: 0:1 D. Bodziony (21.), 0:2 Majcherek (38.), 0:3 D. Bodziony (45.), 0:4 T. Opitek (51.), 0:5 D. Bodziony (57.), 0:6 D. Bodziony (64.), 0:7 Majcherek (75.), 0:8 Opitek (81.)

Puls Broszkowice: Ryszka, Waliczek (70. Kała), P. Radzik, Płatek, Olkusznik, Odrobina, Michalec, Kubisty, Kozak (60. Adamczyk), Chylaszek, Wojtyła. Trener: Piotr Żak.

LKS Gorzów: Burza (60. Potępa) – Hermyt (75. Wróbel), T. Opitek, Krzyśko, Banaś – Ł. Opitek (46. Ćwieląg), Górski, Włoch (60. Zawadzki), Niemczyk (46. Kępka) – Bodziony, Majcherek. Trener: Łukasz Zawadzki.