Jednobramkowe zwycięstwo KS Chełmek w emocjonującym meczu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   9 kwietnia 2017

KS Chełmek wygrał 1:0 z Górnikiem Libiąż.
W tym spotkaniu padł tylko jeden gol. Nie oznacza to jednak tego, że na boisku nic się nie działo. Zawodnicy obu drużyn stwarzali sobie sytuacje bramkowe.

Minimalnie niecelne strzały oddali Wierzbic z KS Chełmek i Lewarczyk z Górnika. W 70. minucie Lickiewicz dotknął ręką piłkę podczas rzutu wolnego wykonywanego przez Kantka. Sędzia spotkania zarządził rzut karny. Futbolówka po strzale z jedenastu metrów Kantka zamiast trafić do siatki, została odbita przez Smoka, odbiła się od poprzeczki i wróciła na plac gry

Bramkarz Górnika poradził sobie również z strzałem Kustry. Gospodarze doczekali się bramki. Lewym skrzydłem zaatakował Kantek. W końcowej fazie akcji dośrodkował piłkę, którą skutecznie głową uderzył Cieciera.

– To był dobry mecz. Mieliśmy sporo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Pewnie dlatego nerwowo było do końca meczu – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 8 kwietnia KS Chełmek – Górnik Libiąż 1:0 (0:0)
Bramka: Cieciera (80.). W 70. minucie Kantek (KS Chełmek) nie wykorzystał rzutu karnego.

Składy:
KS Chełmek: Żołneczko,Kumanek, Chylaszek, Sidor, Domżał (46, Vylchynsky, czerwona), Wierzbic (81. Wójcik), Kustra, Górski, Światłowski (90. Bloch), Cieciera, Kantek. Trener: Paweł Sidorowicz.

Górnik Libiąż: Smok, Ambroziak, Pater, Dudka, Szczurek, Bogacz, Domagała, Lewarczyk (70. Kania), Lickiewicz, Wilczak (86. Wojtaczka), Żegleń (46. Burza).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa