Czwarte z rzędu zwycięstwo KS Chełmek

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2017 13:45

KS Chełmek wygrał z Niwą Nowa Wieś 4:1.
Pierwsza bramka padła szybko, bo w 3. minucie. Kustra uderzył bardzo dobrze z lewego skrzydła z około 25 metrów. Trzy minuty później było 1:1. Jeden z zawodników Niwy zaatakował prawym skrzydłem i dograł przed bramki. Futbolówka dotarła do A. Żmudy, który strzelił gola.

W 40. minucie po zagraniu z rzutu wolnego ze sporej odległości piłkę w siatce umieścił Kantek. Kolejne gole kibice obejrzeli w drugiej połowie. W 70. minucie po prostopadłym podaniu kolegi z drużyny Kustra wyprzedził obrońców i pokonał bramkarza uderzeniem końcem buta. W 75. minucie Psioda pokonał bramkarza strzałem głową i ustalił wynik spotkania.

Sobota KS  Chełmek – Niwa Nowa Wieś 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Kustra (3.), 1:1 A. Żmuda (6.), 2:1 Kantek (40.), 3:1 Kustra (70.), 4:1 Psioda (75.)

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Sidor, Wójcik, Kądziołka, Kurek, Kantek (75. Bloch), Kustra (80. Węgrzyn), Żyła (65. Kaczor), Mrowiec (75. Cieciera), Psioda . Trener: Paweł Sidorowicz.

Niwa Nowa Wieś: Tlałka, Deska (67. Merta),  Góral, Klimczyński, Nowotarski (50. Flis), Nycz, Piskorek, Zięba, Zwaryczuk, K. Żmuda, A. Żmuda (85. Węgrodzki). Trener: Kamil Żmuda.