Bezbramkowy remis w Brzeszczach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 kwietnia 2017

Górnik bezbramkowo zremisował z Solavią Grojec.
W tym spotkaniu częściej przy piłce byli gospodarze. Nie wynikało z tego jednak nic konkretnego. Kibice mogli narzekać na niewielką liczbę sytuacji podbramkowych.

Po stronie Górnika w 25. minucie gola mógł zdobyć Brańka. Uderzył on jednak prosto w bramkarza. Golkiper po obronie leżał na ziemi, a Janik zamiast skierować futbolówkę do pustej bramki, trafił w nią właśnie w niego. W drugiej sytuacji Górnikowi pomogła niefrasobliwość gości. Zawodnik Górnika trafił w słupek, a jego kolega tak nieskutecznie dobijał ten strzał, że przestrzelił.

Swoje sytuacje miała też Solavia. W najgroźniejszej sytuacji Śliwka przegrał pojedynek z bramkarzem. Dobrą okazję zmarnował też Pietraszewski.

– To był najsłabszy nasz mecz w tej rundzie. Moi podopieczni nie zrealizowali założeń taktycznych. Przez cały mecz mieliśmy zaledwie dwie sytuacje strzeleckie. Z przebiegu meczu chyba powinniśmy się cieszyć z tego, że nie przegraliśmy – powiedział Damian Odrobiński, trener Górnika Brzeszcze.

– Jestem zadowolony z tego powodu, że zdobyliśmy punkt. Wreszcie zagraliśmy na zero z tyłu. Opuścił nas pech – powiedział Mateusz Mazur, grający trener Solavii Grojec.

Sobota 15 kwietnia Górnik Brzeszcze – Solavia Grojec 0:0

Składy:
Górnik Brzeszcze: Osiecki – Jędrusik, Walus, Waluś, Żmudka – Czerwik, Sojka (żółta), Michalik (80. Smółka), Brańka (70. Piwowar, żółta) – Widuch, Janik (83. Witasik). Trener: Damian Odrobiński.

Solavia Grojec: Foryś, Wiktoruk, Oczkoś, Chowaniec (żółta), Kowalski, Wołek, Pietraszewski (żółta, 85. Smolarek), Mroczek, Krężel, Mazur (70. Witek), Śliwka (80. Snażyk) Trener: Mateusz Mazur.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa