Zwycięstwo UKH Unia na zakończenie turnieju finałowego CLJ

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   26 marca 2017

Juniorzy starsi UKH Unia wygrali 3:1 z  MMKS Podhale Nowy w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego CLJ. Już wcześniej było jednak wiadomo, że medalu nie zdobędą.
Był to trzeci mecz juniorów starszych UKH Unia na turnieju w Jastrzębiu zespół z Oświęcimia przegrał z  gospodarzami 0:6 i z przeciwnikami z Gdańska 3:4.

W spotkaniu z MMKS Podhale Nowy Targ ekipa z Małopolski Zachodniej przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramki dla UKH Unia zdobyli Daniel Zygmunt (11. minuta, w przewadze, asysta Szymon Flasz), Michał Wojciechowski (17. minuta,  w przewadze), Miłosz Noworyta (39. minuta, w osłabieniu, asysty Piotr Sołtys, Flasz). W 52. minucie MMKS Podhale zdobył jedynego gola w tym spotkaniu. Zdobył go Kacper Kamieniecki (w przewadze, asysty Tadeusz Huzior, Jakub Szuba).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa