Zwycięstwo UKH Unia na zakończenie turnieju finałowego CLJ

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   26 marca 2017

Juniorzy starsi UKH Unia wygrali 3:1 z  MMKS Podhale Nowy w swoim ostatnim meczu turnieju finałowego CLJ. Już wcześniej było jednak wiadomo, że medalu nie zdobędą.
Był to trzeci mecz juniorów starszych UKH Unia na turnieju w Jastrzębiu zespół z Oświęcimia przegrał z  gospodarzami 0:6 i z przeciwnikami z Gdańska 3:4.

W spotkaniu z MMKS Podhale Nowy Targ ekipa z Małopolski Zachodniej przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bramki dla UKH Unia zdobyli Daniel Zygmunt (11. minuta, w przewadze, asysta Szymon Flasz), Michał Wojciechowski (17. minuta,  w przewadze), Miłosz Noworyta (39. minuta, w osłabieniu, asysty Piotr Sołtys, Flasz). W 52. minucie MMKS Podhale zdobył jedynego gola w tym spotkaniu. Zdobył go Kacper Kamieniecki (w przewadze, asysty Tadeusz Huzior, Jakub Szuba).