Unia przegrała z GKS – FOTO

0 Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   9 lutego 2018

Unia Oświęcim przegrała u siebie z GKS Tychy 2:4, ale utrzymała szóste miejsce w tabeli.

W 9. minucie Unia wyszła na prowadzenie po golu Rufera. Wtedy to na lód poleciały maskotki. W ten sposób zrealizowano założenia akcję Teddy Bear Toss.

W 32. minucie przyjezdni wyrównali. Autorem gola był Cichy. W 35. minucie biało-niebiescy znów wyszli na prowadzenie. Gola zdobył Daneček. Kolejne bramki strzelali Jachym(38.), Rzeszutko (49.) i Cichy (56.)

Orlik również przegrał swój mecz. Dlatego też to, kto po pierwszej  części sezonu zajmie szóste miejsce zdecyduje niedzielna kolejka.