Kolejny turniej tenisowy MORENA CUP z eFO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   6 maja 2018

Klub tenisowy Morena w Oświęcimiu organizuje kolejny turniej Moren Cup. Udział w turnieju mogą wziąć kobiety i mężczyźni.

„Trochę grania i rywalizowania, ale najważniejsza jest zabawa i pomoc potrzebującym. W tym roku pomagamy naszej koleżance Agnieszka Ostrowskiej i Tymusiowi Stankowi” – informuje Marcin Moskała z Klubu tenisowego Morena.

Agnieszka Ostrowska

Była pływaczka, która w swojej karierze osiągała sukcesy, a obecnie nauczycielka języka angielskiego w szkole salezjańskiej, choruje na nowotwór jelita grubego. Jest po trzech operacjach jamy brzusznej. Obecnie przerwano drugi schemat chemioterapii ze względu na progresję nowotworu. Szansą dla Agnieszki jest leczenie w Niemczech. Koszt tygodniowego leczenia wynosi około 15 tysięcy złotych.

Tymonek Stanek

W lipcu ubiegłego roku u Tymonka zdiagnozowano nieuleczalną chorobę Recklinghausena. Choroba jest nieuleczalna, niszczy układ nerwowy, pojawiają się coraz to nowsze jej obraz kliniczne widoczne na ciele Tymonka. Choroba jest podstępna, ekspresyjnie zmienna. Więcej o chorobie Tymonka można przeczytać na Facebooku.

Zapisy na turniej tenisowy Morena Cup

Zgłoszenia można dokonać w recepcji klubu tenisowego Morena (w budynku Krainy Piękności Joanna, partnera głównego turnieju) w Oświęcimiu, przy ulicy Stefena Batorego 41, . Więcej informacji można pozyskać pod numerem telefonu 607 662 550. Zapisy kończą się 18 maja, a liczba miejsc jest ograniczona.

Patronat nad turniejem sprawują Fakty Oświęcim

Partnerzy turnieju:
Garden Space
Kraina Piękności Joanna
Jadłodajnia Promyk
Land of Memories – Fotografia Ślubna/ Wedding Photography

 

Klub tenisowy Morena w Oświęcimiu organizuje kolejny turniej Moren Cup. Udział w turnieju mogą wziąć kobiety i mężczyźni.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa