Wyniki mityngu w Brzeszczach

0 Paweł Obstarczyk  |   Fakty mocno sportowe  |   24 stycznia 2018

Podajemy wyniki mityngu w Brzeszczach.60 metrów przez płotki mężczyzn junior + junior młodszy
1. Wojciech Kubacki (rocznik 1999) MKS SMS Victoria Racibórz 8.77,  2. Maciej Skomski (2002) MMKS Kędzierzyn Koźle 8.84, 3.Maciej Kopeć (2002) WKS Wawel Kraków 8.90.

II bieg
1. Maciej Kopeć 8.41, 2. Maciej Skomski 8.60, 3. Wiktor Babicz 2001 TS Wieliczanka 8.96.

60 metrów przez płotki chłopców
1. Mateusz Puto (2003) MKS Czechowice Dziedzice 9.06, 9.14, 2. Piotr Owczorz (2003) KS Sprint Bielsko – Biała 9.07, 9.18. 3. Wojciech Siwakowski (2003) MKS Czechowice Dziedzice 9.45.

60 metrów przez płotki kobiet:
1. Gaja Wota (1998) AZS-AWF Kraków 9.04, 2. Monika Kiepura (2000) MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 9.52.

60 m przez płotki kobiet:
1. Julia Ziembicka (2001) MKS SMS Victoria Racibórz 9.06, 2. Patrycja Pełka  (2002) SKS Kusy Kraków 9.37, 3. Julia Marek  (2001) MKS Czechowice-Dziedzice 9.65.

60 m pł dziewcząt – młodziczki:
seria I
1. Emilia Gutt (2003) RMKS Rybnik 9.88, 2. Katarzyna Folwarska  (2003) TS Wieliczanka 10.30, 3. Natalia Kalino (2003) AZS AWF Katowice 10.43

seria II
1 Zuzanna Tuchowska (2004) MKS Tempo Kęty 11.01, 2. Zuzanna Sraga (2005) KS Victoria Trzebinia 11.69, 3. Klaudia Chrostek (2006) MUKS Czerwionka 11.88.

60 m pł K j. mł – II bieg
1. Julia Ziembicka (2001) MKS SMS Victoria Racibórz 9.13, 2. Agnieszka Rak Agnieszka (2002) MKS MKS Czechowice-Dziedzice-Dziedzice 10.06, 3. Wirginia Mróz (2002) AZS AWF Katowice 12.45.

60 m pł K młodziczki Finał
1. Emilia Gutt (2003) RMKS Rybnik 9.93, 2 Katarzyna Folwarska (2003) TS Wieliczanka 10.31, 3. Katarzyna Podwojska (2003) RMKS Rybnik 10.96

60 m M
seria I
1 Wilczyński Kamil 02 LKS Pogórze 7.26 FA 2 Sawuła Paweł 98 KS Cracovia 1906 Kraków 7.45 FB 3 Żyła Rafał 02 MKS SMS Victoria Racibórz 7.59.

seria II
1 Pietrusa Jakub 02 UKS Bieganie.pl Stryszawa 7.29 FA 2 Wysłuch Wojciech 00 MKS SMS Victoria Racibórz 7.29 FA 3 Palarczyk Maksymilian 03 KS Cracowia 1906 Kraków 7.68.

seria III
1 Rosół Sebastian 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 7.13 FA 2 Kruczek Piotr 00 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 7.34 FA 3 Mirocha Grzegorz 00 UKS Sprint ZSME Żywiec 7.51 FB.

seria IV
1 Moś Damian 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 7.60 2 Kornaś Karol 01 MMKS Kędzierzyn-Koźle 7.64 3 Raczyński Rafał 01 RMKS Rybnik 7.75.

seria V
1 Garus Kamil 02 RMKS Rybnik 7.46 FB 2 Kozłowski Dominik 00 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 7.64 3 Babicz Wiktor 01 TS Wieliczanka 7.86 4 Radecki Sebastian 04 UKS Brzeszcze 8.00.

seria VI
1 Czyszczoń Maciej 02 MKS Rabka-Zdrój 7.24 FA 2 Sułowski Łukasz 01 WKS Wawel Kraków 7.35 FB 3 Kopeć Maciej 02 WKS Wawel Kraków 7.48 FB, 7 Kaczmarek Jan 02 UKS Brzeszcze 9.00.

seria VII
1 Stryczek Szymon 03 MKS Czechowice-Dziedzice 7.44 FB 2 Dróżdż Marcin 02 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 7.54 FA 3 Kuligowski Michał 02 RMKS Rybnik 7.60, 6 Paździerz Kacper 03 UKS Brzeszcze 9.20.

seria VIII
1 Kubala Kamil 99 KU AZS PWSZ Tarnów 7.29 FA 2 Puto Mateusz 03 MKS Czechowice-Dziedzice 7.51 FB 3 Zacharko Grzegorz 02 MKS SMS Victoria Racibórz 7.61.

seria IX
1 Wiącek Tomasz 04 KS Sprint Bielsko-Biała 7.59
2 Mędrala Maciej 02 MKS Czechowice-Dziedzice 7.62 3 Pierwoch Jakub 01 AZS-AWF Kraków 8.10, 5 Bąkiewicz Jakub 03 UKS Brzeszcze 8.56.

seria X
1 Piwowarczyk Krystian 01 KU AZS PWSZ Tarnów 7.82 2 Paletko Łukasz 03 MKS Czechowice-Dziedzice 7.94 3 Mikołajczak Szymon 04 MKS Czechowice-Dziedzice 8.10.

seria XI
1 Todorski Karol 02 MUKS Czerwionka 8.66 2 Kokoszka Tomasz 05 MUKS Czerwionka 8.72 3 Petka Kamil 06 KS Victoria Trzebinia 9.57.

60 m M Finał A
1 Rosół Sebastian 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 7.13 2 Czyszczoń Maciej 02 MKS Rabka-Zdrój 7.18 3 Kruczek Piotr 00 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 7.24.

60 m M Finał B
1 Sułowski Łukasz 01 WKS Wawel Kraków 7.23 2 Sawuła Paweł 98 KS Cracowia 1906 Kraków 7.39 3 Kopeć Maciej 02 WKS Wawel Kraków 7.43.

60 m K
seria I
1 Marek Julia 01 MKS Czechowice-Dziedzice 8.58 2 Tkocz Zofia 03 TL Pogoń Ruda Śląska 8.58 3 Duda Julia 04 AZS AWF Katowice 8.64.

seria II
1 Śliwa Julia 03 KS Sprint Bielsko-Biała 8.58 2 Śliwiak Natalia 04 TS Wieliczanka 8.80 3 Słomska Magdalena 06 UKS Trójka Mikołów 9.04.

seria III
1 Pełka Patrycja 02 SKS Kusy Kraków 8.47 FB 2 Sachmerda Wiktoria 03 MKS Tempo Kęty 8.50 3 Jakubowska Alicja 05 TS Wieliczanka 8.97.

seria IV
1 Gutt Emilia 03 RMKS Rybnik 8.53 FB 2 Doroszko Dorota 01 MKS Tempo Kęty 8.66 3 Oziębło Wanessa 04 MKS MOS Płomień Sosnowiec 8.97, 7 Szałaśny Martyna 00 UKS Brzeszcze 9.82.

seria V
1 Wójcik Gabriela 03 MKS Tempo Kęty 8.43 FB 2 Cichy Laura 04 MKS MOS Płomień Sosnowiec 8.53 3 Gajda Zofia 03 MKS Czechowice-Dziedzice 8.89, 7 Kajzar Karina 06 UKS Brzeszcze 10.11.

seria VI
1 Zachura Magdalena 00 UKS bieganie.pl Stryszawa 8.09 FA 2 Biniek Martyna 04 TS Wieliczanka 8.52 3 Popardowska Zuzanna 02 WKS Wawel Kraków 8.63, 6 Żyła Julia 03 MKS Tempo Kęty 9.37.

seria VII
1 Konderak Martyna 01 UKS bieganie.pl Stryszawa 7.97 FA 2 Gatnarczyk Paulina 04 RMKS Rybnik 8.62 3 Skimina Emilia 04 TS Wieliczanka 8.86, 6 Radecka Alicja 06 UKS Brzeszcze 9.74.

seria VIII
1 Słoneczny Karolina 03 MUKS SZS Cieszyn 8.59 2 Ślusarczyk Oliwia 03 MOSM Tychy 8.65 3 Ta Van Vanessa 00 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 8.74.

seria IX
1 Rojek Natalia 03 RMKS Rybnik 8.46 FA 2 Żwak Emilia 01 LKS Pogórze 8.53 3 Krzeszewska Olga 05 TS Wieliczanka 8.86.

seria X
1 Bąbel Karolina 05 AZS AWF Katowice 8.46 FB 2 Sofińska Karina 00 MOSM Tychy 8.48 FB 3 Szczepańska Iga 03 MUKS SZS Cieszyn 9.04.

seria XI
1 Szczypka Magdalena 99 MUKS SZS Cieszyn 8.70 2 Stasiuk Sylwia 04 KS Victoria Trzebinia 9.41 3 Perużyńska Julia 04 RMKS Rybnik 9.51.

seria XII
1 Krzyżowska Martyna 00 AZS-AWF Kraków 8.34 FA 2 Chrostek Klaudia 06 MUKS Czerwionka 8.68 3 Ptak Karolina 01 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 8.75.

seria XIII
1 Liberda Anna 01 MKS Rabka-Zdrój 8.50 FB 2 Bramberger Paulina 02 niezrzeszona 8.64 3 Stępień Dagmara 05 AZS AWF Katowice 9.08 4 Kasperek Wiktoria 03 MKS Tempo Kęty 9.26.

seria XIV
1 Szpoczek Magdalena 01 MKS Czechowice-Dziedzice 8.80 2 Pastor Agnieszka 98 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 8.93 3 Spisak Monika.

seria XV
1 Liberda Zuzanna 02 MKS Rabka-Zdrój 8.36 FA 2 Szarek Oliwia 02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 8.57 3 Górczewska Daria 04 MUKS Czerwionka 8.74.

seria XVI
1 Ziembicka Julia 01 MKS SMS Victoria Racibórz 8.35 FA 2 Rodak Weronika 04 MKS MOS Płomień Sosnowiec 8.42 3 Kazek Ilona 89 KS Cracowia 1906 Kraków 8.76.

seria XVII
1 Kalino Natalia 03 AZS AWF Katowice 8.66 2 Osowiec Nicola 04 MKS Czechowice-Dziedzice 8.99 3 Szczypka Roksana 03 LKS Pogórze 9.03.

60 m K Finał B
1 Liberda Anna 01 MKS Rabka-Zdrój 8.41 2 Sachmerda Wiktoria 03 MKS Tempo Kęty 8.47 3 Wójcik Gabriela 03 MKS Tempo Kęty 8.47.

60 m K Finał A
1 Konderak Martyna 01 UKS Bieganie.pl Stryszawa 7.96 2 Zachura Magdalena 00 UKS Bieganie.pl Stryszawa 8.15 3 Rojek Natalia 03 RMKS Rybnik 8.33.

skok w dal K
1 Wota Gaja 98 AZS-AWF Kraków 5.76 2 Popardowska Zuzanna 02 WKS Wawel Kraków 5.18 3 Śliwa Julia 03 KS Sprint Bielsko-Biała. 17 Szałaśny Martyna 00 UKS Brzeszcze 4.31, 34 Radecka Alicja 06 UKS Brzeszcze 3.65, 35. Daszyńska Karolina 05 UKS Trójka Mikołów 3.64, 36. Pawlus Dominika 07 UKS Brzeszcze 3.52, 38 Kajzar Karina 06 UKS Brzeszcze 3.33.

skok w dal M
1 Lach Artur 00 UKS Brzeszcze 6.82 2 Żyła Rafał 02 MKS SMS Victoria Racibórz 6.47 3 Szumiec Michał 01 AZS-AWF Kraków 6.23, 5 Wróbel Marcin 99 UKS Brzeszcze 5.94, 18. Bilski Klaudiusz 02 UKS Brzeszcze 4.28, 22 Paździerz Kacper 03 UKS Brzeszcze 3.92, 23 Gembala Igor 06 UKS Brzeszcze 3.84, 25. Lach Bartosz 07 UKS Brzeszcze 3.42, 26. Baran Bartosz 06 UKS Brzeszcze 3.25, Bąkiewicz Jakub 03 UKS Brzeszcze NM

trójskok K
1. Sofińska Karina 00 MOSM Tychy 11.84, 2. Krauze Aleksandra 00 AZS AWF Katowice 10.77, 3. Kusiak Julia 01 MKS Rabka-Zdrój 10.67.

trójskok M
1. Dudek Krzysztof 95 TL Pogoń Ruda Śląska 15.25, 2. Szumiec Michał 01 AZS-AWF Kraków 13.45, 3. Główczyk Piotr 01 WKS Wawel Kraków 12.93, 4. Wróbel Marcin 99 UKS Brzeszcze 12.68, 7. Jagiełło Łukasz 02 UKS Brzeszcze 11.67.

skok wzwyż K
1. Wota Gaja 98 AZS-AWF Kraków 1.60, 2. Tuchowska Zuzanna 04 MKS Tempo Kęty 1.60, 3. Sachmerda Wiktoria 03 MKS Tempo Kęty 1.55.

skok wzwyż M
1 Samel Jakub 01 AZS-AWF Kraków 1.90, 2. Haręzga Kacper 99 MKS SMS Victoria Racibórz 1.90, 3. Chlebisz Dawid 00 TL Pogoń Ruda Śląska 1.90.

pchnięcie kulą K (4 kg)
1. Nowak Barbara 00 MKS MOS Płomień Sosnowiec 12.21, 2. Cisicka Natalia 98 MKS MOS Płomień Sosnowiec 11.98, 3. Śliwińska Klaudia 00 UKS Bielgim Bielany 8.71.

pchnięcie kulą K j. mł. + młodziczki (3 kg)
1 Mazurek Aleksandra 01 MKS MOS Płomień Sosnowiec 12.28
2 Kielar Kinga 02 MKS MOS Płomień Sosnowiec 10.86
3 Zyguła Gabriela 01 MLUKS Tarnów, 8 Żyła Julia 03 MKS Tempo Kęty 7.36.

pchnięcie kulą M (7,26 kg)
1. Gałązka Mariusz 88 AZS KU Politechniki Opolskiej 16.52, 2. Kwiecień Michał 99.
MOS CSiR Dąbrowa Grn. 13.33.

pchnięcie kulą M juniorów (6 kg)
1. Dzik Jakub 99 MKS MOS Płomień Sosnowiec 16.03, 2. Kwiecień Michał 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 15.08, 3. Czyż Michał 00 UKS Wisła 14.75.

pchnięcie kulą M j. mł. + młodzicy (5 kg)
1. Szablowski Rafał 01 MLUKS Tarnów 14.47, 2. Wdaniec Szymon 01 TS Wieliczanka 13.77, 3. Olszyński Jakub 03 MKS MOS Płomień Sosnowiec 13.53.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa