Trzecia Olimpiada Przedszkolaków – FOTO

0 Paweł Suski  |   Fakty mocno sportowe  |   6 czerwca 2018

W trzeciej edycji Olimpiady Przedszkolaków wszyscy byli zwycięzcami. Wczoraj na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu młodzi oświęcimianie wzięli udział w wielkim finale.

Olimpiadę Przedszkolaków zorganizowali Akademia Piłkarska Unia Oświęcim i miasto Oświęcim.

„Zajęcia sprawnościowe w przedszkolach były prowadzone w kwietniu i maju, a finał był wczoraj. W olimpiadzie wzięły udział reprezentacje 13 przedszkoli z Oświęcimia. Wczoraj wszyscy obecni otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział” – informuje Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Więcej zdjęć z wczorajszego finału można zobaczyć na naszym sportowym profilu na Facebooku – Facebook.com/FOMocnoSportowe

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa