Szymon Dębski w finale One World, One Kyokushin

0 Marcin Cichowski  |   Fakty mocno sportowe  |   16 lipca 2017

Szymon Dębski, karateka z Chełmka wywalczył drugie miejsce w „One World, One Kyokushin”, prestiżowym międzynarodowym turnieju karate.

Podczas tegorocznej edycji turnieju w konkurencjach kata i kumite, rywalizowało aż pół tysiąca młodych karateków z 56 klubów z Polski oraz z Austrii, Białorusi, Czech, Rosji, Ukrainy, Węgier i Wielkiej Brytanii, reprezentujących największe światowe organizacje Kyokushin. Sędzią głównym zawodów był shihan Tadeusz Krygowski (5 dan) z Jasła, którzy koordynował pracę aż 64 sędziów i bezpiecznym przebiegiem turnieju.

Szymon Dębski rywalizował w kategorii juniorów młodszych do 60 kg. Szymon dotarł aż do finału, pokonując wysoko notowanego zawodnika z Ukrainy, Bohdana Lisovenko. W finale po zaciętej walce musiał uznać przewagę rywala, zajmując bardzo wysokie, drugie miejsce.

Fot. arslimanowa.pl

 

Tabela z wynikami:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa