Siatkarki z Dwójki najlepsze w rejonie

0 Jakub Konior  |   Fakty mocno sportowe  |   19 marca 2017

Reprezentantki gimnazjalnej dwójki, awansowały do finału rozgrywek gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.

Po zwycięstwie w mieście i powiecie siatkarki Miejskiego Gimnazjum nr 2 z Oświęcimia . Przystąpiły z wielką koncentracją i mobilizacją do półfinału wojewódzkiego.

W pierwszym meczu oświęcimianki musiały zmierzyć się z gospodarzem, a więc drużyną z Andrychowa.

Bardzo dobra dyspozycja zawodniczek miejskiej dwójki i praktycznie bezbłędna gra w każdym elemencie, pozwoliła odnieść upragnione zwycięstwo.

– W drugim meczu nasze uczennice gładko rozprawiły się z drużyną z olkuskiego gimnazjum – ocenia Krystyna Karaś, trenerka zawodniczek.

Pierwsze miejsce w gimnazjadzie rejonowej to najlepszy wynik oświęcimskich siatkarek od wielu lat.  Udział w finale wojewódzkim będzie nagrodą za wieloletnią pracę zawodniczek i trenerów.

Klasyfikacja końcowa

1. Miejskie Gimnazjum nr 2 Oświęcim
2. Gimnazjum nr 1 Andrychów
3. Gimnazjum Olkusz

Skład drużyny; Katarzyna Księżarczyk, Kinga Kuźma, Marta Lipka, Wiktoria Maksajda , Magdalena Nowak, Karolina Oleksa, Zuzanna Rusinek, Julia Wieczorek, Agnieszka, Banach, Dominika Głuszko, Agata Podstawa, Izabela Grześko.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa