Run 4 Life z eFO, czyli VI Bieg Uliczny – zapisz się

0 Jola Wodniak  |   Fakty mocno sportowe  |   7 maja 2018

Tauron Live Festival Oświęcim to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii, również w sportowym wydaniu. W tym roku szósty raz zapraszamy do udziału w biegu ulicznym.

Run 4 Life

Bieg rozpocznie się w sobotę 16 czerwca pod nową nazwą Run 4 Life. Wystartują w nim również jego ambasadorzy, Robert Korzeniowski, mistrz olimpijski i Ada Palka, trenerka gwiazd.

Podobnie jak w roku poprzednim, trasy biegu poprowadzą uczestników ulicami osiedla Zasole. W organizację wydarzenia ponownie włączyło się Państwowe Muzeum Auschwitz- Birkenau, dzięki czemu jednym z etapów Run4Life będzie „Odcinek Pamięci”, którego trasa biegnie wzdłuż Miejsca Pamięci.

Niezmienne pozostają dystanse:

Bieg na rolkach – start godz. 10:00, limit czasu – 25 minut

Bieg rodzinny – start godz. 10:00, limit czasu – 25 minut

Bieg główny 10 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 minut

Bieg Life – 5 km, start godz. 10:30, limit czasu – 80 minut

Zapisy trwają, wciąż można dołączyć na run4life.pl

Głównym partnerem wydarzeń sportowych Tauron Life Festival jest Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, patronem medialnym – Fakty Oświęcim. Więcej szczegółów na stronie run4life.pl i powiat.oswiecim.pl

 

Tak było rok temu:

TLFO2017. Ponad tysiąc biegaczy na ulicach Oświęcimia – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa