Prognoza pogody na weekend

0 x-news  |   Meteo  |   14 czerwca 2018

Pod koniec tygodnia do Małopolski wrócą upały. Obecnie do Polski płynie chłodne powietrze z północnego wschodu. Nie potrwa to jednak długo.

Powrót upałów

Pogoda nie zawiedzie nas w weekend. Wyż, który obecnie jest nad Rosją, zmieni swoje położenie i ulokuje się nad Ukrainą. Co za tym idzie – zmieni się również aura w Polsce. Takie położenie będzie oznaczać, że w czasie weekendu sprowadzi on do nas cieplejsze powietrze, nawet do 31 stopni.

Burze

Niestety powstaną też dobre warunki do tworzenia się burz. Każdego dnia przelotnie popada lub zagrzmi. Nie wszyscy przez cały czas będą mogli cieszyć się słońcem.

Niestety nie na długo

Upały nie zostaną z nami jednak długo. Pogoda będzie typowo letnia, urozmaicona. Ocieplenie, które przyjdzie w weekend, będzie trzydniowe. W tym czasie temperatura będzie sięgać 30-31 stopni Celsjusza, potem zrobi się trochę chłodniej, do 26 stopni.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa