• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Powrót pogodnej jesieni. Nawet 14 stopni

Reklama

Po deszczowej, a miejscami nawet śnieżnej nocy, przyjdzie stosunkowo ciepły i pogodny jesienny dzień.


Noc zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Deszczowe chmury przesuną się na wschód. Lokalnie pojawią się mgły i zamglenia.
Noc w powiecie oświęcimskim

pochmurno z rozpogodzeniami, mglisto. Temperatura wyniesie przynajmniej 2 stopnie Celsjusza. Z południa powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie około północy wyniesie 989 hPa, bez większych zmian.
Dzień w powiecie oświęcimskim

pogodnie. Termometry wskażą nawet 11 stopni Celsjusza. Wiatr z kierunków południowych okaże się umiarkowany i dość silny. Ciśnienie około południa wyniesie 989 hPa, bez większych zmian
Jakość powietrza

Przypominamy, że codziennie na facebookowym profilu Meteo FO publikujemy informacje o zanieczyszczeniu powietrza.