Zabieg na twarz w Avenue Beauté – wyniki

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   7 listopada 2017

Salon kosmetyczny Avenue Beauté zaprasił do wzięcia udziału w konkursie w Faktach Oświęcim. Do wygrania był zabieg na twarz, który jesienią niewątpliwie ożywi twarz.


Avenue Beauté
Niektóre zabiegi kosmetyczne warto wykonywać o określonej porze roku. Jesień to szczególny czas w roku, gdy skóra musi zregenerować się po długotrwałym działaniu promieni słonecznych, bardzo często jest odwodniona i wiotka, dlatego potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Na takie zabiegi zaprasza Avenue Beauté.
Jesienią płacimy za wygrzewanie się na słońcu

„Najbardziej odpowiednie będą teraz zabiegi mające na celu głębokie złuszczenie naskórka, nawilżenie, odżywienie oraz regenerację” – mówi kosmetolog Magdalena Jasieniak. „Mam na myśli zabiegi z zastosowaniem mikrodermabrazji diamentowej i peelingów kwasami.”

Magda podkreśla, że w swojej pracy największa satysfakcje czuje, kiedy słyszy od klientów, że w końcu ktoś ich ”rozpieścił”, że czują się zrelaksowani.

Zabiegi dostępne w Avenue Beauté

W listopadzie salon zaprasza na zabiegi w promocyjnych cenach. Z zabiegów na twarz między innymi eksfoliacja kwasami ,ziołowy peeling Jadwiga, mikrodermabrazja, mezoterapia mikroiglowa,fala radiowa i wiele innych nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

 

Avenue Beauté
ul. ks. Andrzeja Knycza 4
32-600 Oświęcim
Tel.: 600 195 020
Facebook

________________________

Voucher na zabieg pielęgnacyjny wygrała Barbara Rola. Gartulujemy i prosimy o kontakt pod numer telefonu 609 106 703, poinformujemy o sposobie odbioru nagrody.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa