Zaproszenia do Energylandii rozlosowane

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   14 lipca 2017

Wasze dzieci zaprosiliśmy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na całodniową zabawę w Energylandii.

Energylandia w Zatorze, największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park jest na rynku zaledwie od trzech lat, jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają park tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę.

Atrakcje Energylandii charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na cztery strefy: Bajkolandię, Strefę Familijna, Strefę Ekstremalną i Water Park.

Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, cztery sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów. Więcej na temat parku można przeczytać na stronie energylandia.pl


 

Rozlosowalismy wśród prac jedną, tę szczęśliwą, a przesłała ją Anna Kanclerz. Gratulujemy i dziękujemy za przesłane prace. Wkrótce na naszym Facebooku opublikujemy wszystkie rysunki. W poniedziałek ogłosimy kolejny konkurs, w którym do wygrania będzię zaproszenie do Energylandii.

W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa