Dzień Kobiet w A’la Carte

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   4 marca 2017

Restauracja A’la Carte w Oświęcimiu zaprasza na wielkie szaleństwo z okazji Dnia Kobiet. Dzisiaj o godzinie 20 rozpocznie się prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Impreza rozpocznie się od ciepłej kolacji. Potem na uczest­niczki czeka wiele konkursów i zabaw. Panie cały czas będą mogły kosz­tować przy­go­towanych smakołyków. Organizatorzy zapowiadają, że impreza potrwa do białego rana.

Wstęp kosz­tuje 90 złotych, rez­erwacji i kupna biletów można dokonać w restauracji A’la Carte w Oświęcimiu, przy ulicy Więźniów Oświęcimia 8 lub pod numerem telefonu 33 844 01 91.

W naszym konkursie podwójne zaproszenie na dzisiejszy wieczór wygrała Dominika Kołodziejska, która wraz z Roksaną, swoją przyjaciółką spędzi szalony wieczór na Dniu Kobiet w A’la Carte.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa