Zmasowany atak Karnych Łosi – FOTO

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Karne łosie  |   4 października 2016

Nasi czytelnicy jeżdżący i spacerujący po drogach miejscowości powiatu oświęcimskiego wykazują się czujnością. Ta przekłada się na kolejne zdjęcia samochodów, których kierowcom przyznajemy Karne Łosie.

Oświęcim, łoś, karny łoś, karne łosie, parkowanie

Dzisiaj przedstawiamy kilku (kilka) nominowanych do tego tytułu. Zaczynamy od osoby kierującej fiatem seicento. Wystarczyło przejechać na drugą stronę ulicy Śniadeckiego w Oświęcimiu i stanąć na parkingu, widocznym po prawej stronie zdjęcia. Ale po co, skoro można zaparkować centralnie na chodniku?

Oświęcim, łoś, karny łoś, karne łosie, parkowanie

A to druga strona ulicy Śniadeckiego i dostawczy renault. Miejsca na ulicy było mnóstwo. jednak kierowca najprawdopodobniej uznał, że skoro częściowo wjedzie na chodnik, to nie będzie go obowiązywał zakaz zatrzymywania. No, może będzie, ale tylko połowicznie.

Oświęcim, łoś, karny łoś, karne łosie, parkowanie

Kolejny czytelnik przesłał nam zdjęcie policyjnego radiowozu. Patrol prewencji stanął na chodniku na ulicy Wyspiańskiego w Oświęcimiu. Przy tej samej ulicy mieści się miejscowa komenda policji. W związku z tą fotografią pojawia się pytanie czytelnika: jak oni tam wjechali?

Oświęcim, łoś, karny łoś, karne łosie, parkowanie

Ulica Rydla w Oświęcimiu to osiedlowy trakt, gdzie kierowcy wykorzystują każde miejsce, by zaparkować. Nie po to bowiem przyjeżdżają samochodem do starostwa, żeby stawać na przykład na parkingu przy hali sportowej Chemika, a potem zrobić sobie dwu, trzyminutowy spacer do siedziby powiatu. Wolą to zrobić byle gdzie, choć na Rydla obowiązuje strefa zamieszkania.

Oświęcim, łoś, karny łoś, karne łosie, parkowanie

Parking przy ulicy Obrońców Westerplatte w Oświęcimiu. Kierujący zajął miejsce dla siebie i na wszelki wypadek. Jakby ktoś go niespodziewanie odwiedził. Bo dobry gospodarz myśli o wszystkim.

Zachęcamy do przesyłania kolejnych nominacji do tytułu Karny Łoś na adres m.cichowski@faktyoswiecim.pl Koniecznie proszę dołączyć opis miejsca i sytuacji.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa