Zimowy Oświęcimski Festiwal Gier z Faktami Oświęcim

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   6 lutego 2017

Kolejna odsłona największego święta gier w regionie przed nami. Z dwa dni, w środę 8 lutego odbędzie się zimowa edycja Oświęcimskiego Festiwalu Gier. Od początku patronują mu Fakty Oświęcim.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Galerii Książki w Oświęcimiu.

A w co zagramy tym razem?
O godz. 17.30 rozpoczną się rozgrywki w grę „Pszczółki” (dla dzieci w wieku 4-7 lat), pół godziny później dzieci w wieku od 7 do 13 lat zagrają w „Owce na wypasie”, a po kolejnej półgodzinie nastąpi rywalizacja o tytuł mistrza gry Takenoko.

Ponadto:
– Walka o najlepsze tempo – wybierz kartę z kategorią i podawaj słowa na konkretną literę. Ach, najważniejsze – masz na to tylko 30 sekund, które… upływają bez twojej wiedzy. Musisz więc w odpowiednim momencie wypowiedzieć słowo STOP zanim czas przestanie płynąć. Tzn. przesypywać się.
– Ponad 300 gier różnych wydawnictw do wypożyczenia i zagrania na miejscu. W pakiecie wolontariusze chętni do wprowadzenia w zasady gry.
– Obiegówka z nagrodami – zagraj w cztery gry, zapisz tytuły i weź udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszych wspaniałych sponsorów.
– Sklepik z grami – jakaś gra szczególnie przypadła ci do gustu? Kup ją od razu – i to w promocyjnej cenie.

Organizatorami festiwalu są firma Palabras i Miejska Biblioteka Publiczna – Galeria Książki w Oświęcimiu.

Oświęcim, gry, festiwal gier, granie, patronat FO

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa