Zderzenie fiata i ify. Droga Oświęcim – Libiąż zablokowana – FOTO

5 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   31 marca 2017

Fiat panda i ciężarowa ifa zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 933 w Bobrku, tuż przy moście na Wiśle. Droga jest nieprzejezdna.

Do zderzenia doszło na ulicy Krakowskiej w miejscu, gdzie krzyżuje się ona z Lipową. Siła uderzenia była tak duża, że w ciężarówce, w której tył wjechała panda, zerwał się tylni most.

Droga łącząca Oświęcim z Libiążem nadal jest zablokowana i lepiej ją omijać (stan na godz. 17.45).

Zdjęcia z publikujemy dzięki współpracy z portalem Oswiecim112.pl

 

Komentarze
 • 31 marca 2017 20:24

  Kpiarz

  Co te fiaty wyprawiają!
  Jeden urywa d…ę ciężarówce, inny powoduje że osoby żartobliwie zwane prominentami uzyskują nie-ludzkie zdolności i zamiast tylko normalnie mówić po polsku, zaczynają obszczekiwać maturzystę i pismaka.
  Co prawda nie brzmiało to jak dostojny głos poważnego psiska, n.p. bernardyna, tylko jak jazgot kundelka, ale zawsze coś.
  FIATY górą!

 • 31 marca 2017 21:53

  Olof Palme

  Panie Wodniak, Panda – po pierwsze – nie uderzyła w tył.. Zderzenie było czołowe. Most zerwał się samoczynnie.
  Tak FO, jak OŚ24 piszecie „fakty” niewiele związane z prawdą…

 • 31 marca 2017 21:55

  Olof Palme

  Po drugie – Panie Kpiarz – w tym przypadku, Fiat miał niewiele wspólnego z ‚wyprawianiem’…kobita ot tak jechała prawym pasem i bach! tyle w temacie…

 • 1 kwietnia 2017 12:11

  henryk

  Gdyby uderzył w most z kabiny Pandy pozostałaby drzazgi a skrzynia ładunkowa zrobiłaby swoje. Jak widać szyba przednia Pandy jest nienaruszona. Wypłowiały lakier kabiny Ify i stan burt skrzyni ładunkowej wskazują, że ciężarówka ma sporo wiosen i roboty za sobą, Jeżeli most rzeczywiście zerwał się samoczynnie to rzeczoznawca czy drogówka mają co pisać.

 • 1 kwietnia 2017 15:21

  Kpiarz

  Panie Olofie, z Olofem Palme masz tryle wspólnego, że- jak się zdaje – odbija ci palma spowodowana chorobliwym brakiem poczucia humoru i ograniczoną umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
  To się zdarza, niestety i dopóki tego nie pojmiesz i nie zaakceptujesz, dalsza dyskusja z tobą byłaby znęcaniem się nad słabszym.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa