Zbierają dary dla kolegów z Indonezji

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   23 lutego 2018

W Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu nauczyciele wraz z rodzicami dzieci organizują paczkę dla dwóch wiejskich przedszkoli w Indonezji.

Potrzeby nie są duże

„Tak się składa, że przebywa tam wolontariuszka, która rozdała już dzieciom co miała: długopisy, ołówki” – informuje Jolanta Zapała, dyrektorka przedszkola – „Dzieciaki w tamtejszych przedszkolach nic nie mają. Zapraszamy do zbiórki kredek, klocków, puzzli itp.

Przydadzą się też środki higieniczne, takie jak szczoteczki do zębów, pasta, mydełka, wszystko dostosowane do wieku dziecka przedszkolnego.

Warto zrobić porządki

„Zachęcam do porządków w dziecinnych pokojach, może zechcą coś oddać i zrobić coś dobrego i podzielić się z innymi dziećmi” – dodaje Jola Zapała.

Dary można przynosić do przedszkola do 10 marca. W razie pytań udostępniamy kontakt z Martą Kamińską, organizatorką zbiórki dostępną pod telefonem 511 585 173.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa