Zasnął za kierownicą – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 lutego 2018

Zderzenie samochodów zablokowało dzisiaj rano drogę krajową nr 44 we Włosienicy. Kierowca jednego z nich zasnął za kierownicą.

57-letni mężczyzna z Gliwic jechał volkswagenem golfem w kierunku Zatora. We Włosienicy, jak sam przyznał, zmorzył go sen. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu. Uderzył w dostawczego volkswagena LT, prowadzonego przez 27-latka z powiatu wadowickiego.

Na miejsce przybyło pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Początkowo ulica Długa we Włosienicy była całkowicie nieprzejezdna. Później służby wprowadziły ruch wahadłowy. Na trasie Oświęcim – Zator tworzyły się duże korki.

Tym razem ratownicy medyczni nie mieli co robić na miejscu zderzenia. Uczestnicy wyszli z niego praktycznie bez szwanku. Policjanci kierowcę osobówki za spowodowanie kolizji drogowej ukarali mandatem i punktami.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa