Zaginął Józef Szczerba z Brzeszcz

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   18 czerwca 2017

Zaginął Józef Szczerba, 63-letni mieszkaniec Brzeszcz. Poszukiwania prowadzi Komisariat Policji w Brzeszczach.

Mężczyzna w piątek około godziny  12 ostatni raz skontaktował się telefonicznie z rodziną. Do tej pory nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania, jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.

– Wczoraj policjanci i strażacy przeprowadzili penetrację rejonu osiedla Szymanowskiego w Brzeszczach oraz kompleksy leśne, jednakże nigdzie nie natrafiono na ślad zaginionego – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. – Penetracja została wznowiona.

Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma około 165 cm wzrostu, krótkie siwe włosy, owalna twarz i ciemne okulary korekcyjne.

W chwili zaginięcia miał na sobie czarna skórzaną kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe i czarne półbuty.

Prowadzone są poszukiwania zaginionego,  jednak policja zwraca się z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Józefa Szczerbę lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt  z komisariatem policji  w Brzeszczach pod numer 32 211 15 51 lub numer alarmowy najbliższej jednostki policji 997.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa