Zabawa za świadectwo i złotówkę? Tylko w Energylandii

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   19 czerwca 2017

Największy polski park rozrywki Energylandia przygotował kolejną niespodziankę. Tym razem dla tych, którzy z wytęsknieniem czekają na wakacje.

Większość uczniów w najbliższy piątek kończy kolejny rok szkolny. Ci, którzy według prawa nie są jeszcze dorośli i chcą się zabawić, nie powinni chować świadectwa szkolnego w domu.

Każdy, kto nie skończył jeszcze 18. roku życia i w najbliższy piątek po godzinie 13 przyniesie do kasy Energylandii świadectwo szkolne lub jego wyraźną czytelną kopię, kupi bilet za złotówkę. I właśnie za tę złotówkę, ale tylko tego dnia, będzie się mógł bawić, korzystając z wszystkich atrakcji. Do dyspozycji uczniów, którzy przyjdą ze świadectwem i, koniecznie, z dowodem tożsamości ze zdjęciem, będą wszystkie urządzenia, a także strefa wodna, czyli Water Park.

Atrakcyjna promocja obejmuje wyłącznie dzieci i nie dotyczy ich opiekunów. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

By być na bieżąco, warto dołączyć do Energylandii na Facebooku (TUTAJ).

 

Zator, Energylandia, park rozrywki, świadectwo, Energy

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa