W niedzielę startują „FREE wakacje”

0 Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   12 sierpnia 2017

Turniejem siatkówki rozpocznie się jutro projekt „FREE wakacje” skierowany do mieszkańców Wioski Dziecięcej Maja w Rajsku.

Z młodymi ludźmi z piłkę siatkową zagrają organizatorzy wakacyjnych atrakcji, czyli członkowie Stowarzyszenia „Grupa Motocyklowa Free Oświęcim”. Motocykliści z klasą, choć działają stosunkowo niedługo, mają już na swoim koncie wiele imprez, które wywołały uśmiechy na wielu młodych twarzach.

W piątek 18 sierpnia ratownicy z grupy Medi-Mad przeprowadzą w Rajsku kurs pierwszej pomocy, a motocykliści dadzą wykład dotyczący swojej pasji i wszystkiego, co się z nią wiąże.

– Jak pogoda pozwoli to pooglądamy również gwiazdy przez teleskop – mówi Sławomir Pyda, prezes stowarzyszenia.

Z kolei, będąca właśnie w trakcie rejestracji przyszła Fundacja „FUTURE Play&Learn” w Oświęcimiu, przybędzie do Rajska z zajęciami projektowania tras dla ozobotów, czyli inteligentnych robotów edukacyjnych.

Po raz trzeci „FREE Oświęcim” zawita do Rajska w niedzielę 27 sierpnia. To będzie dzień zabaw z animatorem i gier planszowych,

Ostatniego dnia wakacji, w czwartek 31 sierpnia, odbędzie się piknik integracyjny „Pożegnanie wakacji”. Daria Szyjka przygotowuje na ten dzień Magic Bubles Show, czyli pokaz ogromnych baniek mydlanych, a Dj DrozDa zadba o muzyczną część imprezy. Będzie wiele rozmaitych atrakcji i niespodzianka. Oczywiście nie napiszemy jaka, bo przestałaby być niespodzianką.

„FREE wakacje” organizatorzy realizują w ramach „Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i Małopolska Lokalnie”.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . .
. . .
.
Archiwa